Благодійний фонд Скарбниця Надії

Це прохання від мами Марійки. Дівчинка вже тривалий час продовжує підтримуючу терапію. Але проблеми зі здоров’ям не минають.

«Дорогі наші помічники! Дуже вам дякуємо, що ви в нас є, та що не полишали впродовж всього лікування Марійки. Сьогодні ми знову змушені звернутись до вас по допомогу. Понад чотири місяці ми боремось з високими печінковими аналізами. Це дуже перешкоджало нам приймати «суху» хімію, яку призначено на цілий рік.

Ми здавали різні аналізи на гепатити, віруси, глисти. Все в нормі, а аналізи погані. І аналізи свідчать, що печінці Маші дуже важко справлятись із препаратами хімії. Та нарешті причина зайдена. У Марійки виявили три мутації на генетичному рівні. При наявності цих мутацій, під час лікування хіміопрепаратами, останні мають більше побічних дій. Ось і у Марійки прийом «сухої» хімії весь час викликає зависокі печінкові проби. Та лікарі з Києва сказали продовжувати хімію, незважаючи ні на що. Паралельно з хіміотерапією Марійці продовжено курс гепатопротекторів.  Це Гепамерц, Бетаргін постійно. І це рятує і захищає печінку Маші.

Для нашої сім’ї це дуже дорогі препарати, оскільки обходяться нам у 8000 гривень щомісяця. А дохід наш 7500 гривень. Дуже вас прошу, допоможіть моїй донечці! Марійка дівчинка-боєць. Вона подолала багато труднощів. Вона майже ніколи не плакала і не скаржилась. Дуже шкода, що все залежить від грошей, та з вашою допомогою ми все подолаємо! Низький вам уклін. Нехай Бог оберігає вас та ваші родини!»

Хочу нагадати, що Марійка закінчила основне лікування в листопаді минулого року. І весь цей час проблеми із здоров’ям і прийомом  підтримуючого лікування досі не полишають дівчинку. І відмовитись від лікування неможливо, адже тоді лейкоз повернеться. Багатодітна родина Марії і досі не може повноцінно встати на ноги та оговтатись від онкологічного діагнозу доньки. Адже весь цей час виникали потреби в додаткових обстеженнях, різних ліках…  Зараз у Маші залишились ліки на кілька днів. До кінця тижні потрібно їх придбати знову, щоб вона змогла без важких наслідків отримувати «суху» хімію.

Про таких як Марійка говорять «золота дитина». Дуже хочеться, аби люди відгукнулись і допомогли цій дитині подолати труднощі. Адже від цього залежить цілковите одужання Маші. Будь ласка, допоможіть!

Контактні дані

Юлія Кутик (координатор) – (097) 93-807-54

Реквізити для надання допомоги:

УКРСИББАНК

БФ «Скарбниця Надії»

ЄДРПОУ 37685693

р/р 26009336789200

АТ «УкрСиббанк»

МФО 351005

Призначення платежу – добровільна пожертва для Шелях Марії

КАРТКА ПРИВАТБАНК

№ 5169 3305 1050 4746

(карта БФ «Скарбниця Надії», але за банківськими правилами вона повинна бути емітована на фіз. особу – голову правління фонду, Кутик Юлію Миколаївну)

Призначення платежу – добровільна пожертва для Шелях Марії

ПРИВАТБАНК

БФ «Скарбниця Надії»

ЄДРПОУ 37685693

р/р 26007054713460

КБ «ПриватБанк»

МФО 333391

Призначення платежу – добровільна пожертва для Шелях Марії

Ваша email-адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

*