Благодійний фонд Скарбниця Надії

12-річна Марійка Шелях з Володимирця повернулась до відділення. Попереду у неї третій протокол хімії. Про цю дивовижну дівчинку хочеться розповідати і розповідати, не зупиняючись. Дуже хочеться, щоб ви відчули ту потужну силу позитиву, що випромінюється від цієї тендітної дівчинки, яка мужньо бореться з лейкозом. За ці півроку, що ми спілкуємось з Марійкою, вона постійно дивує своїми «дорослими» вчинками і поведінкою!

За весь цей час Марія не усміхалась лише лічені дні, коли її стан був вкрай важкий. Вона ніколи не забуває про тих, хто знаходиться поряд з нею. Піклується про найменших, вільно спілкується зі старшими, товаришує із однолітками. За Марійкою завжди цікаво спостерігати. Байдуже де. Чи то на творчому занятті, чи то за грою із хлопцями, чи то на фотосесії. Марійка дивовижно відкрита дитина! Шукаєш в чому ця сила і доброта цієї дівчинки? І для мене вже є очевидна відповідь: в міцній родині. Поряд з Марією час від часу в лікарні знаходиться тато. І в цей час не відчувається різниці з тим часом, коли дівчинка разом з мамою. Вони всі сприймаються як одне ціле. Відчувається їх підтримка і тепле піклування одне про одного. Тому ця 12-річна дівчинка також не забуває про інших діток у відділенні. Я із захопленням дивилась, як вона готувала вітальну листівку для хлопчика на день народження. І це лише за пару днів після того критичного стану Марійки, коли ми терміново шукали гроші та ліки, щоб допомогти їй!  

Марійка важко проходила блоки з метотрексатом. Але пройшла всі 4. Зараз за планом розпочинається третій протокол. Дівчинка та її мама налаштовані позитивно і мужньо. Перед цим Марія побула трохи вдома. І зараз готова продовжити лікування.

І нагальна потреба зараз у супроводжуючих та підтримуючих ліках:

Гептрал 400 мг амп. – 2 уп.

Дексаметазон апм. – 2 уп.

Урсофальк капс. – 1 уп.

Ніфуроксазид табл. – 2 уп.

Бісептол табл. – 2 уп.

Бетаргін саше – 1 уп.

Тільки на цей невеликий список потрібно 5 тисяч гривень. Ми щиро вдячні кожному, хто так чи інакше підтримував Марійку! З вашою підтримкою дівчинка пройшла вже чималий шлях в лікуванні лейкозу. Але без вашої підтримки продовжувати це важке лікування буде вкрай важко! Ми дуже просимо вас допомогти дівчинці!

Контактні дані

Юлія Кутик (координатор) – (097) 93-807-54

Реквізити для надання допомоги:

УКРСИББАНК

БФ “Скарбниця Надії”

ЄДРПОУ 37685693

р/р 26009336789200

АТ “УкрСиббанк”

МФО 351005

Призначення платежу – добровільна пожертва для Шелях Марії

КАРТКА ПРИВАТБАНК

№ 5169 3305 1050 4746

(картка відкрита на голову фонду «Скарбниця Надії»,

Кутик Юлію Миколаївну, і прив’язана до поточного рахунку фонду)

Призначення платежу – добровільна пожертва для Шелях Марії

ПРИВАТБАНК

БФ “Скарбниця Надії”

ЄДРПОУ37685693

р/р 26007054713460

КБ” ПриватБанк“

МФО 333391

Призначення платежу – добровільна пожертва для Шелях Марії

Ваша email-адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

*