Благодійний фонд Скарбниця Надії

Кілька днів тому наша красуня-переможниця Марійка знову завітала в Рівне. Дівчинка проходила чергове контрольне обстеження. Нагадаю, що вона закінчила лікування лейкозу два місяці тому. Закінчила основне лікування, адже ще цілий рік Марія буде приймати «суху хімію» вдома. Таке лікування вкрай необхідно аби хвороба не повернулась. Але у дівчинки було виявлено гепатит. І ось в цьому небезпека ситуації. У Марійки виснажена печінка. Через високі печінкові проби вона не може постійно приймати «суху хімію», виникають перерви. А цього категорично робити неможна! Для підтримки печінки дівчинка повинна постійно приймати гепатопротектори: гептрал, енерлів та еспаліпон. Протягом всього року прийому хімії в таблетках. Придбати ці ліки для доньки батьки не в змозі. Для них це великі кошти. Адже і «суху хімію» батьки купують за власні кошти. Ми звертаємось до вас і просимо допомогти дівчинці.

Марійка – надзвичайно світла і добра дитина. З дорослим співчутливим та добрим серцем. Про таких дітей завжди хочеться сказати «золота дитина». А ще вона – маленький позитивчик, який заряджає бадьорістю тих, хто поряд!  Марійка вже відновила навчання. Поки це індивідуальні заняття на дому. Але вона не зупиняється, дуже старається. І у неї обов’язково все вийде! Мама дівчинки тішиться, що Марійка дуже любить готувати і найперша її помічниця. А ще дівчинка слідкує за новинами про інших діток з відділення і дуже переживає за них.

Родина дівчинки ще не оговталась від тривалого лікування в онкогематології. І допомога їй ще й досі потрібна. Знаю, що мама Марійки не звернулась би по допомогу, якби це не було вкрай необхідно. Поки що придбати медикаменти на суму 10 тисяч гривень – це важке фінансове випробування для багатодітної родини.  Будь ласка, допоможіть.

Контактні дані

Юлія Кутик (координатор) – (097) 93-807-54

Реквізити для надання допомоги:

УКРСИББАНК

БФ «Скарбниця Надії»

ЄДРПОУ 37685693

р/р 26009336789200

АТ «УкрСиббанк»

МФО 351005

Призначення платежу – добровільна пожертва для Шелях Марії

КАРТКА ПРИВАТБАНК

№ 5169 3305 1050 4746

(картка відкрита на голову фонду «Скарбниця Надії»,

Кутик Юлію Миколаївну, і прив’язана до поточного рахунку фонду)

Призначення платежу – добровільна пожертва для Шелях Марії

ПРИВАТБАНК

БФ «Скарбниця Надії»

ЄДРПОУ37685693

р/р 26007054713460

КБ «ПриватБанк»

МФО 333391

Призначення платежу – добровільна пожертва для Шелях Марії

Ваша email-адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

*