Благодійний фонд Скарбниця Надії

В останні дні грудня у рівненську онкогематологію поступила новенька дівчинка – 12-річна Марійка Шелях із Володимирця. Ми познайомились, коли я прийшла до її сусіда по палаті. Марійка лежала під крапельницею. Пакет із кров’ю, який був на штативі, одразу наштовхнув на думку, що у дівчинки захворювання крові. З перших слів розмови з мамою сумніви розвіялись – у Марійки лейкоз.

Вже перед новим роком дівчинка розпочала перший протокол хімії. Попереду рік-півтора важкого лікування. Та Марійка і її батьки не дадуть лейкозу жодного шансу на перемогу!

До хвороби Марія навчалась у сьомому класі, була дуже активною. З першого класу відвідувала танцювальний гурток. Була найактивнішою учасницею самих різноманітних конкурсів: КВК, «міс школи»…  В школі у дівчинки дуже багато друзів. А ще Марійка дуже любить футбол! Вдома дівчинка – мамина найперша помічниця. Адже крім неї в родині ще старший син та менша донечка.

В серпні у Марійки почали боліти суглоби та кістки. Дільничний педіатр направила дівчинку з району в обласну дитячу лікарню.  Як це часто буває в перші місяці, лейкоз  у дівчинки прийняв маску ювенільного ревматоїдного артриту. Лікування артриту навіть дало певні результати, стан Марійки покращився. Але в грудні болі повернулись до Марічки із новою силою. І вже тоді було встановлено діагноз «лейкоз».

Багатодітній родині важко долати страшну хворобу доньки. Адже крім фізичних та моральних випробувань, треба чималі фінансові витрати.  Родина Марійки сама звичайна: тато працює електромонтером, мама перебуває у відпустці по догляду за найменшою донькою. Дохід родини з трьома дітьми дуже скромний. Перші тижні батьки витратили невеликі заощадження та допомогу від близьких та знайомих. Але попереду ще тривале лікування.

Сьогодні Марійка вже без свого розкішного волосся, лише з короткою зачіскою. Мама вмовляє дівчинку зістригти все волосся, адже воно нещадно вилазить від хімії. Та Марійка ще не готова остаточно розпрощатись із зачіскою. Проте не тільки так позначились перші дні хімії. На 15 день пункція показала, що бластів стало значно менше. Це дуже хороший знак! Та до перемоги над лейкозом ще дуже довго. Зараз дівчинці треба ваша допомога. Так як вона проходить великий протокол необхідно чимало супроводжуючих ліків:

Діапразол 40 мг – 10 фл.

Преднізолон 30 мг – 50 амп.

Осетрон 8 мг – 5 уп.

Бетаргін саше – 1 уп.

Бісептол 480 мг  таб. – 2 уп.

Ніфуроксазид таб. – 3 уп.

Сода-буфер 4,2% – 4 фл.

Глюкоза 5% 200 мл – 24 фл.

Фізрозчин 200 мл – 24 фл.

 

Для оплати цього списку ліків треба 4100 грн. І Марійка, і її мама налаштовані дуже рішуче дотримуватись лікування та виконувати всі призначення лікаря. Такий оптимізм дуже важливий під час тривалого лікування. Але цього оптимізму, на жаль, замало. Необхідна і фінансова допомога  небайдужих. Будь ласка, допоможіть Марійці!

 

Контактні дані

Юлія Кутик (координатор) – (097) 93-807-54

 

Реквізити для надання допомоги:

УКРСИББАНК

БФ “Скарбниця Надії”

ЄДРПОУ 37685693

р/р 26009336789200

АТ “УкрСиббанк”

МФО 351005

Призначення платежу – добровільна пожертва для Шелях Марії

 

КАРТКА ПРИВАТБАНК

№ 5169 3305 0192 5611

(картка відкрита на голову фонду «Скарбниця Надії»,

Кутик Юлію Миколаївну, і прив’язана до поточного рахунку фонду)

Призначення платежу – добровільна пожертва для Шелях Марії

 

ПРИВАТБАНК

БФ “Скарбниця Надії”

ЄДРПОУ37685693

р/р 26007054713460

КБ” ПриватБанк“

МФО 333391

Призначення платежу – добровільна пожертва для Шелях Марії

Ваша email-адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

*