Благодійний фонд Скарбниця Надії

У нашої чарівної Марійки дуже важкий час. Проблеми «сипляться» одна за одною. Пару тижнів тому у дівчинки піднялись печінкові проби. Було зроблено чимало досліджень аби знайти причину таких змін. Найгірші підозри – а це гепатит, поки не підтвердились. Також Марійка неймовірно потерпає від наслідків хімії. Перш за все це стоматит, який після двох блоків з метотрексатом ще й посилився ураженням шкіри та інших слизових. Дівчинка потерпає від неймовірного дискомфорту та болів. А ще й після останньої пункції, виснажений організм дівчинки, надзвичайно важко відновлювався.

Такі щоденні проблеми стерли з обличчя Марійки її лагідну посмішку. Та й настрій її кардинально змінився. Вона все частіше плаче від болів, від процедур, від відчаю. Це жахливо, як хвороба все ж змогла надломити таку життєрадісну дитину, яка до останнього не піддавалась тяжким випробуванням та вірила тільки в краще!  

За планом у Марійки ще два блоки з метотрексатом. Два тижні тому ці ліки зникли з аптек. Нам дивом вдалось відшукати залишки метотрексату і терміново викупити його аби дівчинка могла вчасно отримати заплановане лікування. Кошти на рахунку фонду для Марійки вже закінчились. Адже постійно є потреба в різних ліках:

Орнікотс 10 мл амп.

Бетаргін саше №20

Кокарбоксилаза амп.

Солкосеріл 2 мл амп.

Фізрозчин

Кожного тижня на ці супроводжуючі медикаменти ми витрачали близько 1000 гривень. До того ж оплатили обстеження на гепатити. Це ще 2 тисячі гривень. Тому кошти, які надійшли після останньої новини про Марійку, а це близько 5 тисяч гривень, дуже швидко «розійшлись». Зараз Марії вкрай потрібна підтримка небайдужих людей, і фінансова, і молитовна. Будь ласка, допоможіть цій дівчинці подолати хворобу! Давайте разом повернемо  синьоокій Марійці усмішку!

Контактні дані

Юлія Кутик (координатор) – (097) 93-807-54

Реквізити для надання допомоги:

УКРСИББАНК

БФ “Скарбниця Надії”

ЄДРПОУ 37685693

р/р 26009336789200

АТ “УкрСиббанк”

МФО 351005

Призначення платежу – добровільна пожертва для Шелях Марії

КАРТКА ПРИВАТБАНК

№ 5169 3305 0192 5611

(картка відкрита на голову фонду «Скарбниця Надії»,

Кутик Юлію Миколаївну, і прив’язана до поточного рахунку фонду)

Призначення платежу – добровільна пожертва для Шелях Марії

ПРИВАТБАНК

БФ “Скарбниця Надії”

ЄДРПОУ37685693

р/р 26007054713460

КБ” ПриватБанк“

МФО 333391

Призначення платежу – добровільна пожертва для Шелях Марії

Ваша email-адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

*