Благодійний фонд Скарбниця Надії

Доповнення від 25 грудня:
На рахунок фонду для Іванни надійшло 2000 гривень. Але в той же час сума до збору збільшилась до 7300 гривень. Нам необхідно терміново оплатити 20 флаконів Зовіраксу для дівчини. Це ще 3000 гривень. Допоможіть, будь ласка, Іванці!

Ця кароока дівчина – 17 річна Іванна Щетиніна, яка проходить лікування гострого мієлобластного лейкозу в рівненській онкогемалотології. Ще одна красуня з дубенщини, якій найближчим часом доведеться боротись з онкологічною недугою.

Іванна з багатодітної родини, в якій батьки виростили шестеро дітей! Троє старших вже мають родини та власних діток. Троє менших поки поряд з мамою, адже тата Іванни не стало рік тому. Мамі дівчини надзвичайно складно, адже крім хвороби Іванки, в родині давно поселилась недуга. Менша сестричка дівчини в ранньому дитинстві потрапила в аварію, і як наслідок має інвалідність. Зараз мама Лариса намагається встигнути і побути поряд з донькою у відділенні, і з’їздити до дому, де залишились менші дівчатка.

Спілкуючись з Іванкою осяює думка: «Яка класна молодь в Україні!!!» Навіть, коли молоді люди хворіють на рак, вони не втрачають свого сильного духа і оптимізму в швидке одужання. Дівчина потрапила в онковідділення місяць тому. І вже встигла, як то кажуть відчути хворобу в повній мірі. Дівчина одразу зрозуміла, що лікування лейкозу це тривалий процес, на який потрібні будуть внутрішні ресурси та немалі затрати на ліки. Після першого блоку хімії у Іванки почалися ускладнення, і вона потрапила до реанімації. В реанімації Іванна пробула кілька днів, пережила тиждень голодування, вірус герпесу. На сьогоднішній день, Іванну вже перевели в онкогематологію та починають готувати до наступного блоку хімії.

Сяючі оптимізмом карі очі Іванки неможливо забути.  Це той випадок, коли хочеться говорити і говорити з людиною. Розповідає про свою мрію, яка зародилася ще в п’ятому класі – хоче вивчитися на перукаря. Сьогодні, вона – студентка дубенського училища, факультету бухгалтерського обліку, але не втрачає своєї мрії здобути фах перукаря. Вдома Іванна дуже любила вишивати бісером, і зараз вже подумує займатися улюбленою справою в лікарняних стінах. Іванка поділилась з нами, що встигла стати солодкоїжкою за такий короткий термін перебування в лікарні.

Мама дівчини самотужки намагалась «витягнути» фінансово хворобу доньки, та сили та фінанси вичерпались. Є вже список ліків на наступний блок:

Еспа-ліпон 600 мг амп. – 1уп.Ivanna3

Гептрал 400 мг амп. – 1 уп.

Гепадиф фл. – 1 уп.

Берлітіон 300 мг амп. – 1 уп.

Реосорбілакт 200 мл – 5 фл.

Сорбілакт 200 мл – 5 фл.

Щоб оплатити ці ліки нам необхідно 2300 гривень. А ще майже 2000 гривень на голки до венозного міні-порта. Тому терміново необхідно зібрати більше 4000 гривень, адже з дня на день розпочнеться наступний блок хімії.

На фото дівчина з довжелезною косою та у випускній сукні, до хвороби. Зараз Іванна виглядає зовсім по-іншому, як і кожна дитина, що проходить лікування в онкогематології. «Солдат Джейн» згадую слова однієї з мамочок відділення, коли розмова торкнулась Іванни. Гадаю це не тільки зовнішній вигляд дівчини, це її внутрішній настрій, стрижень, який не так просто зламати. І хворобі це не вдасться! Тільки без вашої допомоги цій відважній дівчині не обійтись, 4300 гривень – надто велика сума для мами Іванни. Допоможіть, будь ласка, Іванці!

Координатор Юлія Кутик 097 93 807 54

Реквізити для надання допомоги:

УКРСИББАНК

БФ “Скарбниця Надії”

ЄДРПОУ 37685693

р / р 26009336789200

АТ “УкрСиббанк”

МФО 351005

Призначення платежу – добровільна пожертва для Щетиніної Іванни

КАРТА ПРИВАТБАНК

5169 3305 0192 5611, картка відкрита на голову фонду Кутик Юлію Миколаївну та прив`язана до поточного рахунку фонду

Призначення платежу – добровільна пожертва для Щетиніної Іванни

ПРИВАТБАНК

БФ “Скарбниця Надії”

ЄДРПОУ 37685693

р / р 26007054713460

КБ “ПриватБанк”

МФО 333391

Призначення платежу – добровільна пожертва для Щетиніної Іванни

Epikriz1

Epikriz2

Ваша email-адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

*