Благодійний фонд Скарбниця Надії

Доповнення від 17.03.2016: Стан Iванки не покращуэться. Лiкарями призначено лiки Гордокс – 1 упаковка на день. Щодня необхiдно щонайменше 4,5 тисячi гривень! Будь ласка, допоможiть Iванцi!

Сьогодні дівчину перевели до реанімації. Кілька днів Іванна «відходила» від хімії. Піднімалась температура, з’явилась задишка. Тому було прийнято рішення про переведення Іванки під ретельний нагляд до реанімації. Знову терміново треба ліки та кошти. Мама дівчини просить вашої допомоги:

«З проханням до Вас звертаюсь я – мама хворої доньки Іванни – Щетиніна Лариса. Моя доня до хвороби була веселою та життєрадісною дівчинкою, навчалась у Дубенському училищі на бухгалтера. У Іванки «золоті руки», художній смак та творча душа. Вона любить вишивати бісером та хрестиком. Вже власноруч вишивала вишиванки. Опанувала і квілінг, і декупаж, і плетіння зі стрічок.

На даний час ми з Іванкою вже пройшли три блоки хімії. Важко було. Але ми не здаємось. Віримо, що все подолаємо. І хворобу теж. І я прошу всіх небайдужих до нас людей допомогти нам вилікувати Іванку і повернути її до здорового життя. Буду вдячна будь якій допомозі, навіть самій маленькій. Нашій родині надзвичайно важко самотужки долати цю страшну хворобу. Крім Іванни у мене є ще дві неповнолітні доньки, одна з яких має інвалідність. Вже рік, як наша родина втратила чоловіка та батька. Нам чотирьом уже потрібна Ваші допомога та підтримка!

Материнське серце так хоче бачити та відчути всіх трьох донечок в батьківській хаті, разом, здорових, усміхнених та щасливих! Прошу Вас допоможіть цьому здійснитись! Нехай Господь Бог посилає Вам усім любов та ласку, доброту та здоров’я»

Вчора для Іванни було придбано:

Гордокс 10 тис. ОД – 1 уп.

Аміцил 1 г фл. – 9 фл.

Попереднє наше прохання було закрите за кілька днів. А сума до збору була понад 20 тисяч гривень! Ми щиро вдячні всім вам за допомогу! Ви вже вкотре допомогли дівчині та не залишили цю родину сам на сам з хворобою. Але ми знову  одномоментно витратили 5100 гривень, які ще залишались на рахунку фонду для Іванни. Не можливо сказати яка сума буде необхідна цього разу. Тому вже зараз ми просимо вас допомогти зібрати кошти для Іванни. На наступний список ліків у нас просто немає грошей. Будь ласка, допоможіть Іванці!

Координатор Юлія Кутик  – (097) 93-807-54

Реквізити для надання допомоги

УКРСИББАНК

БФ “Скарбниця Надії”

ЄДРПОУ 37685693

р / с 26009336789200

АТ “УкрСиббанк”

МФО 351005

Призначення платежу – добровільна пожертва для Щетиніної Іванни

КАРТА ПРИВАТБАНК

Карта № 5169 3305 0192 5611

(Карта відкрита на голову фонду «Скарбниця Надії»,

Кутик Юлію Миколаївну, і прив’язана до поточного рахунку фонду)

Призначення платежу – добровільна пожертва для Щетиніної Іванни

ПРИВАТБАНК

БФ “Скарбниця Надії”

ЄДРПОУ 37685693

р / с 26007054713460

КБ “ПриватБанк”

МФО 333391

Призначення платежу – добровільна пожертва для Щетиніної Іванни

Ваша email-адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

*