Благодійний фонд Скарбниця Надії

Кароока красуня Іванка Щетиніна вже кілька тижнів перебуває в режимі очікування. Лікування лейкозу вже дуже важко переноситься дівчиною. Тому досить довгий час знадобився для відновлення сил після блоку хімії. Дуже багато коштів було витрачено на найрізноманітніші ліки для Іванки. Лікарями було прийнято рішення, що поки дівчина повністю не відновиться, лікування лейкозу є неприпустимим – дуже велика ймовірність втратити Іванку.

Перерва в лікуванні принесла не тільки відновлення сил, а й радість – поїздку додому. За ті кілька днів, проведені в рідних стінах, дівчина прямо розквітла. Після повернення до відділення її просто неможливо впізнати! Звеселіла, блиск в очах! А головне – Іванка буквально не випускає з рук рукоділля, вишивку бісером. Навіть коли вишивання відкладене в сторону, Іванна не сидить склавши руки – або складає пазли на сотні і тисячі елементів, або бере активну участь в творчих заняттях.

Але не все так безхмарно. Кожен день Іванка проходить обстеження. Після важкого стану під час останньої хімії, лікарі повинні провести найрізноманітніші обстеження, щоб прийняти рішення про подальше лікування дівчини. І одним з таких невтішних результатів став виявлений гепатит.

Днями Іванна пройшла обстеження на гепатит в приватній лабораторії. Рахунок за послуги більше 1000 гривень. Також ми замовили для дівчини 13 флаконів Мератину. Це ще 1300 гривень. Попереду ще список медикаментів для лікування гепатиту.

Зараз у нас борг перед аптекою і лабораторією на суму понад 2300 гривень. Але як тільки з’явиться список медикаментів для лікування гепатиту, нам знову доведеться просити їх в борг. Тому ми знову просимо вас про допомогу для Іванки! Будь ласка, допоможіть цій кароокій красуні впоратися з новою проблемою!

Контактні дані

Юлія Кутик (координатор) – (097) 93-807-54

Реквізити для надання допомоги

УКРСИББАНК

БФ “Скарбниця Надії”

ЄДРПОУ 37685693

р /р 26009336789200

АТ “УкрСиббанк”

МФО 351005

Призначення платежу – добровільна пожертва для Щетиніної Іванни

КАРТКА ПРИВАТБАНК

Картка № 5169 3305 0192 5611

(картка відкрита на голову фонду «Скарбниця Надії»,

Кутик Юлію Миколаївну, і прив’язана до поточного рахунку фонду)

Призначення платежу – добровільна пожертва для Щетиніної Іванни

ПРИВАТБАНК

БФ “Скарбниця Надії”

ЄДРПОУ 37685693

р / р  26007054713460

КБ “ПриватБанк”

МФО 333391

Призначення платежу – добровільна пожертва для Щетиніної Іванни

Ваша email-адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

*