Благодійний фонд Скарбниця Надії

Минуло трохи більше півроку від нашого прохання про допомогу нашому випускнику – Юрію Шупику. Особлива ситуація зі станом здоров’я хлопця змушує знову шукати порятунку та допомоги у вас, наші вірні друзі!
Шість років тому Юрі було призначено постійний прийом препарату Глівек. Ми вже розповідали, що ці надзвичайно дороговартісні ліки Юра приймає через виявлену у нього хромосомну поломку. А постійний прийом цих ліків означає, що тільки з ними можна відвернути рецидив лейкозу.
В січні у Юри закінчились ці ліки. У хлопця, який щойно закінчив комп’ютерну академію, та тільки-тільки влаштувався на роботу на придбання ліків просто немає коштів. У вітчизняних аптеках з’явився аналог цих ліків – Іматиніб Гріндекс. Лікарі порадили «перейти» Юрі на цей препарат. Вартість його більша доступна, але тим не менш все одно недосяжна для юнака. Завдяки колективу Мізоцької районної лікарні було придбано 1 упаковку цих ліків. Дякуємо цим добрим людям за допомогу Юрі. Але ліків вистачить лише на 1 місяць. 30 днів, і далі знову невідомість…
Крім Іматинібу Юра постійно приймає препарат Депакін. На місяць це понад 700 гривень. Разом з Іматинібом щомісяця йому необхідно близько 7 тисяч гривень лише на ці ліки. Це просто захмарна сума для хлопця!
Шість років боротьби за повноцінне життя. За цей час хлопець досягнув багато. Здійснив свою мрію – освоїв омріяну професію, влаштувався на роботу. Повірте, для сільського хлопця, з «онкологічним» діагнозом за плечима – це вже чимало! Та сьогодні кожен наступний день несе невідомість. Де шукати кошти на постійний прийом ліків? Чому та за що саме йому випало таке випробовування невідомістю? Ми знову просимо вас про допомогу Юрі. Без ліків шансів на повноцінне життя у юнака просто немає…
Контактні дані
Юлія Кутик (координатор) – (097) 93-807-54

Реквізити для надання допомоги
УКРСИББАНК
БФ “Скарбниця Надії”
ЄДРПОУ 37685693
р / р 26009336789200
АТ “УкрСиббанк”
МФО 351005
Призначення платежу – добровільна пожертва для Шупика Юрія

КАРТА ПРИВАТБАНК
Карта № 5169 3305 0192 5611
(карта відкрита на главу фонду «Скарбниця Надії»,
Кутик Юлію Миколаївну, і прив’язана до поточного рахунку фонду)
призначення платежу – добровільна пожертва для Шупика Юрія

ПРИВАТБАНК
БФ “Скарбниця Надії»
ЄДРПОУ37685693
р / р 26007054713460
КБ ”ПриватБанк“
МФО333391
Призначення платежу – добровільна пожертва для Шупика Юрія

Ваша email-адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

*