Благодійний фонд Скарбниця Надії

Трирічна Настя лікується в рівненській онкогематології з весни. Історія родини не може залишити байдужим: хвороба старшої доньки, через 2 роки – хвороба Настуні, намагання батьків самотужки фінансово «витягнути» лікування дітей. Попереду кілька місяців лікування, а коштів у родини не залишилось.

Настуня весела і одночасно дуже серйозна дівчинка. Вона любить танцювати і малювати. Зі старшою сестричкою любить грати «в лікарів». І це не зважаючи на те, що в житті обох дівчаток лікарні та лікарі відіграли дуже важливу роль. І саме старша сестричка, як ні хто розуміє Настю. Два роки тому біда вперше прийшла в родину Тарнавських: важко захворіла старша донечка. Це зараз згадується немов страшний сон. А тоді діагноз «пухлина головного мозку» пролунав як вирок. Дівчинку прооперували. На щастя, пухлина виявилась доброякісною. Але весь цей час страх за донечку та регулярні обстеження не полишали родину.Настя11

Здавалось, що все найстрашніше позаду, можна жити далі в спокої. Та за два роки сталась біда з меншою Настунею. Почувши діагноз «гангліонейробластома лівого наднирника», батьки відчули, немов земля зникла під ногами. Серце рвалось на дрібні шматочки, і дошкуляла лише одна думка: «Чому знову? Чому і з Настусею?». Знову операція. Знову хвилювання та пошук величезних коштів. Батьки рішуче боролись з хворобою донечки самостійно. Родина з Тернополя. Та лікуватись за місцем прописки неможливо, адже немає окремого відділення для онкохворих діток. Тоді батьки приймають рішення переїхати в Рівненську область до родичів аби мати можливість лікувати донечку в спеціалізованому відділенні.  Витрати на операцію в столиці та два блоки хімії збирали мало не по гривні. Та, на жаль, фінансові сили родини дійшли до кінця. За чотири місяці витрачено близько 120 тисяч гривень! Лишився один вихід – шукати допомоги у людей.

Вже в липні фонд терміново придбав супровідні ліки для третього блоку хімії. Цей блок скінчився і постало питання чи зможе Настуня продовжувати лікування з підключичним катетером. Останні тижні виникала підозра, що він викликає запалення. Периферичні катетери встановити не можливо: дівчинці лише 3 роки, вени на ручках тоненькі та вже пошкоджені. Лікарі вирішили, що оптимальніше буде встановити малечі катетер Бровіак. Це зробили кілька днів тому. Післяопераційна рана вже зажила, катетер «прижився». Треба далі продовжувати хімію. Та на це необхідні кошти, яких у родини вже немає.

Настя3На цей блок Настуні необхідні:

Дакарбазин 600 мг

Бетаргін саше №20 – 1 уп.

Ніфуроксазид суспензія – 1 уп.

Ондансетрон 2 мг – 1 уп.

Квамател амп. 20 мг – 2 уп.

Фізрозчин 200 мл – 48 фл.

5% розчин глюкози 200 мл – 24 фл.

Лише цей список «тягне» на 2 800 гривень. Але враховуючи, що Настя новенька підопічна фонду, то сума  значно більше, адже дівчинка тільки заступає на блок, а збір коштів починається «з нуля».  Ми звертаємось до вас по допомогу. Без вашої участі родині Тарнавських не впоратись з хворобою донечки! Допоможіть, будь ласка!

Контактні дані

Юлія Кутик (координатор) – (097) 93-807-54

Реквізити для надання допомоги

УКРСИББАНК

БФ “Скарбниця Надії”

ЄДРПОУ 37685693

р / р 26009336789200

АТ “УкрСиббанк”

МФО 351005

Призначення платежу – добровільна пожертва для Тарнавської Анастасії

КАРТКА ПРИВАТБАНК

Картка № 5169 3305 0192 5611

(картка відкрита на голову фонду «Скарбниця Надії»,

Кутик Юлію Миколаївну, і прив’язана до поточного рахунку фонду)

Призначення платежу – добровільна пожертва для Тарнавської Анастасії

ПРИВАТБАНК

БФ “Скарбниця Надії”

ЄДРПОУ 37685693

р/р 26007054713460

КБ “ПриватБанк”

МФО 333391

Призначення платежу – добровільна пожертва для Тарнавської Анастасії
Виписка Тарнавська  стор.1

Виписка  Тарнавська  стор.2

Ваша email-адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

*