Благодійний фонд Скарбниця Надії

Три місяці промайнули від закінчення лікування у Віталіка. Але «промайнули», мабуть, вони для нас. За нашими буденними справами час біжить швидко. А коли ти день за днем очікуєш на вирішальне обстеження, і час тягнеться повільніше, і думки бентежать різні… Тим не менш, вчора Віталік пройшов ПЕТ-КТ. І ми вже сміливо можемо назвати його переможцем! Хвороба відступила!

Віталік з тої надзвичайної молоді, яка привертає до себе увагу, яка врізається в пам’ять. А ще він ніби твій давній друг, якого знаєш роками. По Віталія можна говорити годинами і згадувати все, що з ним пов’язане. Проте, найголовніше, що хлопця не зламала страшна хвороба, реанімація на початку лікування, ускладнення під час лікування. Більше того Віталік завжди був підтримкою мамі. А ще до нього завжди тягнулись інші діти у відділенні, не зважаючи на вік та стать.

Від початку навчального року Віталік знову навчається в училищі. Мама хлопця каже, що спілкування з друзями, одногрупниками дуже пришвидшило повернення сина до звичайного життя. Всі три місяці Віталік та його мама збирали кошти на обстеження. І вони це зробили! Що ще раз переконує у цілеспрямованості і хлопця, і його мами.

Хочу подякувати всім, хто допомагав та підтримував Віталіка. Особлива подяка нашому постійному благодійнику Олександру, який взяв на себе витрати на ліки та частину обстеження Віталія під час лікування. Без вашої підтримки було б надзвичайно важко хлопцю та його мамі.

Віталіку бажаємо міцного здоров’я та нових звершень і здійснення всіх мрій!

Ваша email-адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

*