Благодійний фонд Скарбниця Надії

Життя 16-ти річного Віталіка практично нічим не відрізнялось від його однолітків. Звичайний хлопчина з села Дядьковичі Рівненського району навчався в школі, грав в футбол, мріяв, вступив до училища, щоб здобути спеціальність будівельника. Поставив ціль продовжувати вчитися далі та здобувати більш глибші знання в даній професії. Для Віталія алгоритм «мрія→бажання→ціль=досягнути» – це звична справа. І ніхто не задумувався, ані Віталій, ані батьки та рідні, що в життя хлопця прийдуть тяжкі випробування  під діагнозом лімфома.

Хворобу виявили, коли хлопець потрапив в напівсвідомому стані до реанімації. Діагноз став шоком для Віталіка та його близьких. Перші слова, які юнак промовив, коли прийшов до свідомості: «Мамо не хвилюйся, я буду жити». Але питання «що робити? чому ми? де брати кошти на тривале та болісне лікування?»  знову й знову турбують Віталикову маму. Батьки охоплені розпачем. Та і юнака хвороба вибила зі звичного студентського життя.

Спілкуючись з Віталієм відчуваєш впевненість, яка горить в ньому. Впевненість, що переживши реанімацію, він буде жити далі. В очах хлопця сяє жага до життя. Це взагалі чиста та світла душею молода людина, з якою можна говорити про все і водночас ні про що.

Вже в реанімації хлопцеві стали проводити хіміотерапію, бо ж тільки від неї лімфома, яка не давала вільно дихати, могла зменшитись. Слава Богу, що майже одразу став помітний результат такого лікування. Віталік став вільніше дихати, і згодом його перевели у відділення онкогематології. Тут він буде проходити подальше лікування.

1_dsc_7118

Мама Віталіка була змушена звернутись по допомогу, адже за перші тижні вже витрачено чималі кошти. Щоправда вже тоді Віталіку прийшли на допомогу студенти з рідного училища та мамині співробітники. Але тривале лікування вимагатиме великих витрат. І простій сільській родині воно не по кишені.

Зазвичай медичний персонал, волонтери, родичі намагаються підбадьорити онкохворих та вселити в них надію на одужання. А от 16-ти річний Віталій своєю силою волі підкоряє всіх оточуючих у відділенні онкогематології. Його спокійний та цілеспрямований характер націлений на повне та швидке одужання. І всі ми можемо підтримати юнака своїми молитвами та фінансово. Вчора Віталік вже продовжив хімію і йому необхідні наступні супроводжуючі ліки:

Квамател 20 мг фл. – 1 уп.

Кокарбоксилаза 50 мг амп. – 1 уп.

Осетрон 4 мг амп. – 1 уп.

Глюкоза 5% 200 мл – 24 фл.

Фізрозчин 200 мл – 24 фл.

Мама хлопця працює фасувальницею на приватному підприємстві. Відповідно і дохід родини мізерний, самотужки намагались витягнути лікування, а попереду ще тривалі випробування хворобою. Будь ласка, допоможіть Віталію подолати хворобу!

Контактні дані

Юлія Кутик (координатор) – (097) 93-807-54

Реквізити для надання допомоги

УКРСИББАНК

БФ “Скарбниця Надії”

ЄДРПОУ 37685693

р /р 26009336789200

АТ “УкрСиббанк”

МФО 351005

Призначення платежу – добровільна пожертва для Вітрука Віталія

КАРТКА ПРИВАТБАНК

Картка № 5169 3305 0192 5611

(картка відкрита на голову фонду «Скарбниця Надії»,

Кутик Юлію Миколаївну, і прив’язана до поточного рахунку фонду)

Призначення платежу – добровільна пожертва для Вітрука Віталія

ПРИВАТБАНК

БФ “Скарбниця Надії”

ЄДРПОУ 37685693

р / р  26007054713460

КБ “ПриватБанк”

МФО 333391

Призначення платежу – добровільна пожертва для Вітрука Віталія

epikryz-vitruk-1

epikryz-vitruk-2

epikryz-vitruk-3

Ваша email-адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

*