Благодійний фонд Скарбниця Надії

Найкращі новини – це коли мами наших підопічних дітей кажуть “все чисто!”
Тоді радієш за них всім серцем і згадуєш той довжелезний шлях, який дитина пройшла в онковідділенні. Михайлик протрапив в онкоцентр зовсім маленьким, з великою пухлиною і досить поганими прогнозами. Та цей хлопчик дуже добре зреагував на хімію, а лікарям взагалі вдалось зробити диво – видалити злоякісну пухлину без видалення нирки. Рівненський хірург навіть асистував київським колегам під час складної операції.
Вже більше року хлопчик дома. Міша – неймовірно розумна дитина, в два роки він сам вимагав у мами показувати йому літери! Ближче до трьох років він вже вмів читати. А на цьому відео Михайлик, якому у березні виповнилось три, роки рахує приклади
Зі здоров`ям у хлопчика все добре, зараз головне контроль і вчасно проходити всі обстеження. На жаль, з коштами у родини важко. Тата нещодавно мобілізували, родина витратила багато коштів щоб купити чоловікові все необхідне. Ми ж пообіцяли, що оплатимо КТ. Просимо допомогти нам розрахуватись за антибіотики, які купували коли хлопчик трошки прихворів, та за обстеження. Загальна сума 5100 гривень.
Реквізити тут:
� КАРТА фонду «Скарбниця Надії»
№ 4246 0010 0292 7428 призначення платежу – добровільна пожертва
�КБ “Приватбанк”
IBAN UA 84 305299 00000 26002010701895
БФ “Скарбниця Надії”
ЄДРПОУ 37685693
Призначення платежу – добровільна пожертва

Ваша email-адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

*