Благодійний фонд Скарбниця Надії

Знайомтесь з нашою новою підопічною: Саша Киричик з Володимирця. Дівчинці ще немає і трьох років. Зараз Саша проходить лікування у відділенні онкогематології, вже третій блок хімії. У малечі рідкісний діагноз – нейрофіброміома. Саша нагадує маленького зайчика, який переляканий незвичним оточенням та лікарняними стінами. За кілька днів спілкування, сьогодні я вперше бачу,що у неї гарний настрій та вона залюбки дивиться мультики. До цього часу я бачила тільки сльози в оченятах малечі.

Поряд з Сашою в лікарні бабуся. Адже в родині крім доньки є ще менший син – Дмитрик, якому 1 рік. Діма дуже маленький і мама не може покинути його. Родина Саші проживає разом з бабусею та молодшим братом батька дівчинки. Через відсутність власного житла, родині доводиться винаймати його.

kyrychyk-sasha

Та не матеріальні випробування страшні. Набагато вражаючі випробування цієї родини – це випробування захворюваннями маленької Саші. Дівчинка має ще один діагноз, вроджений – релаксація куполу правої легені. Ще влітку родина планувала, що незабаром Саші проведуть операцію з приводу цього. Але це все відступило на другий план, коли у доньки з’явилась пухлина на правому плечі. Спочатку цілий місяць лікували лімфаденіт. А, коли результату це лікування не дало, дівчинку направили в Рівненську обласну дитячу лікарню. Вже тут після численних обстежень та відкритої біопсії було встановлено діагноз «нейрофіброматоз». Як виявляється у маленької Саші дві важкі хвороби…

Постійних доходів родина майже немає. Мама дівчинки знаходиться у відпустці по догляду за меншою дитиною. Тато не має постійного заробітку. Сашина бабуся, працює, але наразі змушена бути в лікарні поряд із онукою. Родині надзвичайно важко самотужки боротись із хворобою Саші, коштів катастрофічно не вистачає. Витрати на перші місяці лікування ще якось змогли «витягнути». Далі – банально немає грошей. А лікування тільки-но розпочато.

Наступного тижня планується хімія з Карбоплатиною. Родині треба придбати супроводжуючі препарати та системи. Список приблизно такий:

Осетрон 4 мг – 1 уп.

Кокарбоксилаза  50 мг – 1 уп.

Тіотріазолін 2,5% 2 мл – 1 уп.

Лактувіт сироп – 1 фл.

Фізрозчин 200 мл – 24 фл.

Глюкоза 5% 200 мл – 24 фл.

Ми звертаємось до вас з проханням допомогти цій маленькі дівчинці та її родині. Самотужки їм буде дуже боротись з такою важкою хворобою!

Контактні дані

Юлія Кутик (координатор) – (097) 93-807-54

Реквізити для надання допомоги:

УКРСИББАНК

БФ “Скарбниця Надії”

ЄДРПОУ 37685693

р/р 26009336789200

АТ “УкрСиббанк”

МФО 351005

Призначення платежу – добровільна пожертва для Киричик Олександри

КАРТКА ПРИВАТБАНК

№ 5169 3305 0192 5611

(картка відкрита на голову фонду «Скарбниця Надії»,

Кутик Юлію Миколаївну, і прив’язана до поточного рахунку фонду)

Призначення платежу – добровільна пожертва для Киричик Олександри

ПРИВАТБАНК

БФ “Скарбниця Надії”

ЄДРПОУ37685693

р/р 26007054713460

КБ” ПриватБанк“

МФО 333391

Призначення платежу – добровільна пожертва для Киричик Олександриvypyska-kyrychyk1

vypyska-kyrychyk2

Ваша email-адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

*