![](https://skarbnitsya.org/wp-content/uploads/2022/12/3726903_n-960x661.jpg)
Це подяка від командира ОК “Захід” кожному волонтеру і кожному благодійнику, який підтримує роботу Скарбнички Надії і допомагає нам допомагати ЗСУ!
Неочікувано, тому особливо приємно!
Особливо круто, що в офісі якраз волонтерить Олена Щипанська, яка з нами з 2011 року. Нарешті маємо фото з пані Оленою, хоч її довелось довго вмовляти. Бо “та що я, я ж нічого не роблю краще давайте я вас сфотографую”.
Рухаємось далі до перемоги!
![](https://skarbnitsya.org/wp-content/uploads/2022/12/824398_n-769x1024.jpg)
![](https://skarbnitsya.org/wp-content/uploads/2022/12/7634036_n.jpg)