Благодійний фонд Скарбниця Надії

Ми прийняли і розвантажити два буси гуманітарного вантажу з польського Ольштина.
Приїхали ліки, розхідники, медичні інструменти, каремати, спальники, павер-банки, засоби гігієни, підгузники, одяг та багато всього іншого.
Величезна подяка Оксані Цимащук, яка збирала цю допомогу в Польщі! Пані Оксана колись працювала в РОДЛ і значну частину вантажу збирала саме для нашої лікарні.
Подяка пані Альоні та пану Олегу за перевезення, @Лікарняні Клоуни “Червоні Носи” м. Рівне за розвантаження, @Віталій Бойко за надання нам приміщення в приймальному відділенні Рівненської обласної дитячої лікарні, швидкий процес організації сортування і особисту участь у всьому процесі, всім працівникам РОДЛ за сортування. Всі працювали як мурахи!
За три години все пересортували, розподілили та вивезли!
Допомога направлена в ВЧ зв’язку, Нацгвардію, тероборону, будинок ветеранів, склад на Данила Галицького, склад матері і дитини на Лєрмонтова 7, склад продуктів в РКЕП до @Ruslan Plyasuliah .
Частина медикаментів, розхідників, засобів догляду залишилась в РОДЛ, там вже лежать діти, які приїжджають з війни без нічого.
Безмежна подяка всім!
Окрема величезна подяка дівчатам, які працюють в приймальному відділенні. Коли всі розійшлись, вони таки вмовили нас трохи поїсти. Це дивовижно! Люди подумали про те, що ми голодні і поділились з нами сардельками та яйцями, які взяли собі на обід! Ви дивовижні!!!!
З такими людьми переможемо!

Ваша email-адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

*