Благодійний фонд Скарбниця Надії

Протягом трьох місяців ми не розміщали прохання про допомогу військовому госпіталю. Та це не говорить про те, що допомога медикаментами та супутніми медичними виробами не надавалась цьому закладу. Кошти для допомоги госпіталю на рахунок фонду періодично надходили. Також  волонтери намагались залучити кошти та активізувати надання допомоги там, де це було можливо. Так, за осінні місяці на баланс військового госпіталю було передано системи та шприци, медикаменти на суму 7 155 гривень. Звичайно, що це лише краплина в морі тих потреб, які необхідні для відновлення здоров’я наших військовослужбовців.

Наразі, є офіційне звернення від військового госпіталю з переліком медикаментів, у яких є потреба. Ці ліки необхідні для повноцінної роботи закладу. Але, перш за все, для надання якісної медичної допомоги тим хлопцям, що героїчно захищали та захищають нашу державу та нас з вами.

Ми звертаємось з проханням вкотре допомогти військовослужбовцям, які проходять лікування в госпіталі. Це той невеликий внесок кожного з нас, який наближає нашу спільну перемогу!

1

002

003

Ваша email-адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

*