Благодійний фонд Скарбниця Надії

Рівняни! Ми пишемо цей пост зі словами величезної подяки кожному, хто допоміг нам оргіназувати святкування 10-річчя Благодійний Фонд “Скарбниця Надії” та прийшов на наше свято.

Ви дивовижні! Ви – сила-силенна ідей, посмішок, добрих справ!
Дякуємо персонально
Anna Iliuk , перша голова Скарбниці Надії за те, що ти заснувала фонд і успішно керувала ним перші роки. Без тебе нічого не було б. Ми б поволонтерили і розійшлися. 10 років тому лише ти сказала, що береш на себе відповідальність всього у 23 роки керувати благодійною організацією.
Yulia Kutyk – дякуємо тобі за ті роки, які ти керувала фондом. Ти вела фонд в часи, коли треба було приймати дуже складні рішення, маневруючи між думками різних людей і зробити так, щоб всі зрозуміли, що ці рішення є правильними.

Наталія Лозовська – дякуємо за ідею взагалі проводити свято, за пораду проводити його на Оствиці, за організацію концерту та за твою постійну підтримку
Solomiia Bobrovska – дякуємо за звук Оствиці та за постійну допомогу
Оля Лірник – дякуємо за величезний шмат роботи по підготовці до концерту та за те, що погодилась бути ведучою.
Вадим Сторожук – ми називаємо Вас давнім другом та благодійником, а Ви постійно наголошуєте на тому, що Ви не просто друг. Отож, офіційно повідомляю, що пан Вадим є учасником фонду Скарбниця Надії, має право голосу на загальних зборах організації та може бути обраним у керівні органи фонду. Дякуємо що Ви офіційно і багато років з нами!
Олександр Третяк – дякуємо за постійну підтримку нашої роботи, постійну популяризацію благодійності та безпосередню участь у концерті з вітальним словом
Виктор Шакирзян та ГО Рівне разом – дякуємо за підтримку та вирішення багатьох технічних питань у підготовці до святкування
Команда парку історичної реконструкції Городище Оствиця , Юрій Ойцюсь та Ольга Постнікова – дякуємо за те, що створили Оствицю, за ваше терпіння до нас та за гостинність
Дякуємо учасникам концерту
Євангеліна Шмідт
Жанна Бичковська
Микола Бобрик
Народний інструментальний ансамбль Con Amore, керівник Ліля Абулаєва
Зразковий естрадний хор DAR&B, керівник Ірина Шаульська
Goddess & Christopher amber Христина Боговід
Сніжана Васільєва – дівчинка, яка здолала рак та мріє бути співачкою
Сергій Броновицький – хлопчик, який бачить серцем та приймаю участь у багатьох благодійних концертах
Давид Стеблюк
Народний аматорський вокальний гурт “Лісова пісня” міського будинку культури у складі Tanya Bateyko та Галина Давидюк
Максим Давидюк
Ашхен Арутюнян
Дякуємо всім іншим помісчникам!
Волонтери:
Rivne Volunteer Community та БФ Хесед Ошер
Лариса Антипова
Лілія Момотюк та студентки МЕГУ ім. Дем`янчука
Артем Остапюк
Ігор Глек
Антон Романуха
Юрій Виштикалюк
Славік Рева
Володя Рева
Фотографи:
Анастасія Романюк
Рада голів ОСББ Рівненщини (Олена Хомич, Альона Лапюк, Надія Гвоздик) – дівчата, без вас точно нічого б не було. Це ви зі місяць, за два тижні і за два дні до свята штурхали нас в спину і питали “Ну що там? Допомога треба?”
Павло Дмитришин та агенція свят Артемон
Таня Ліпатнікова та вогняне шоу ЛЮМ
Олена Мельник та Агенція сталого розвитку міста
Оператори:
Zhenya Fiskovich, Mike Klykov, Pavlo Osipov
Марина Кузмічова та Юра Кузмічов – ваше запитання о 22 вечора “Може чимось допомогти?” – це був немов подарунок з небес! Ми ж не думали, що люди принесуть нам стільки подарунків, квітів, тортів, вазонів. Це все завантажилось у вашу машину і ми встигли якраз до другого великого дощу. Дякуємо!!!!
Працівники фонду:
Про вас я навіть не знаю що написати. Просто дивуюсь, що ви ще приходите на роботу, коли вас навантажують такою кількість обов`язків. Дякую!!!!
Дякуємо Богові за таку спільноту добрих сердець, молимось за вас.
Дякуємо за ваші привітання, обійми, добрі слова, подарунки та ідеї.
І ще одне. Завдяки вам ми відмовились від ідеї нового логотипу. Рука не піднімається перекреслити логотип, який ви не лише друкували на тортах, а й малювали вручну на печиві.
Разом з вами заходимо на наступні 10 років.

Ваша email-адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

*