Благодійний фонд Скарбниця Надії

Часто людям не вистачає часу на відвідування мистецьких заходів або переглянути виставу, яка відірве нас від повсякдення, нагадає про те, що життя прекрасне і вічне, і що в житті не тільки побутові справи і проблеми, а є краса, натхнення, піднесеність.
Як поєднати непоєднане? Красу і вирішення проблем?
А ось так: 07 грудня студенти художньо-педагогічного факультету кафедри хореографії РДГУ в Рівненському академічному українському музично-драматичному театрі провели благодійний показ двох одноактних балетів «Лебедине озеро: погляд крізь час» та «Привид Балету». Показ пройшов у співпраці з благодійним фондом «Скарбниця Надії», і всі зібрані кошти – 15 871грн (+450 гривень пізніше) були передані на лікування лімфоми у 13-річної Ірини Коханець.
Благодійний фонд “Скарбниця Надії” щиро і гаряче дякує всім, хто приймав участь у виставах, готував їх, тренував, вболівав, був присутнім, купив квітки, пожертвував кошти!
А ще ми пропонуємо на декілька хвилин забути про повсякденність – подивіться фото з заходу, зверніть увагу на цю витонченість, легкість, вишуканість, якої людям так часто бракує у житті. Це дуже важка щоденна праця студентів і їх викладачів, але це – прекрасно! Дякуємо!!!

Ваша email-адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

*