Благодійний фонд Скарбниця Надії

Наприкінці лютого відбулось наше уже традиційне свято «День іменинника» в онкогематології.

Діти, де б вони не були завжди залишаються дітьми. Вони завжди з нетерпінням чекають особливого свята – Дня народження.

Свято як завжди вийшло сповнене дитячих посмішок та блиску в очах. Цікава робота з розмальовування пряників власноруч викликала хвилю радісних емоцій не лише у дівчаток, а й хлопці радісно долучились до цього процесу. Ігри, забавки, розмальовування пряників, вручення подарунків і от нарешті найголовніше торт – зі свічками на завершення свята.

І ось святкове застілля розпочато і гамірні прохання: «Мені, мені і мені шматочок! А мені таку тарілочку, мені такий стаканчик! А шматочок торту дайте будь ласка з квіточкою!» – наче пташенята у гніздечку щебечуть навперебій діти з різними проханнями. Споглядаєш їх і радієш, що вдалось хоча б на кілька годин відірвати їх від реальності боротьби з страшною недугою.

Окрасою свята стала наша мила та ніжна переможниця хвороби Катруська Шевчук Katja Katja. Дівчинка вже святкувала свій день народження вдома кілька днів тому, а у відділенні на свято втрапила бо лягла на кілька днів на обстеження. Хоч ми всі були безмежно раді тебе бачити та бажаємо тобі наша мила дівчинко всі свої дні народження святкувати за межами лікарняних стін! Будь обов’язково щасливою та здоровою нам усім!

Дякуємо всім хто долучається до організації свят уже не один рік і тим хто приєднався нещодавно! Ваші праця та щедрі серця дарують посмішки дітям що є найкращою терапією.

Вдячні нашим дівчатам організаторам розваг Леся Кушнир та Юлия Дубень, волонтерам Lyudmyla Blagovysna та Лара Ив, мережі супермаркетів «Вопак» та особисто Таня Вишневская за дуже смачний торт для солодкого столу, Nata Vynogrodska за фрукти, Lena Zvyagintsevaза соки, Tatyana Yarmolyuk Ярмолюк за яскравий одноразовий посуд, а також Фотограф Сергій Бовкун за фото зі свята.
Вдячні також всім хто дарує дітям різноманітні іграшки та створює незабутню атмосферу дитячих радощів від отримання подарунка.

Автор тексту та головний організатор свята Ira Borovska.

Ваша email-адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

*