Благодійний фонд Скарбниця Надії

Безмежно дякуємо всім, хто підтримав благодійний марафон «День народження час для дива», який відбувся 15 жовтня. Ідея марафону була в тому, щоб відсвяткувати День народження в колі друзів, зібравши кошти на лікування мами Героя Небесної Сотні Сашка Храпаченка Тетяни Храпаченко.  На свято до Мар`яни Реви прийшло багато друзів, рідних, кумів, волонтерів нашого фонду, а також жертводавців, донорів та навіть кілька незнайомих людей, які побажали залишитись невідомими.

Безпосередньо на самому марафоні, а також за тиждень з того часу як було оголошено про марафон було зібрано в скриньку, готівкою та на рахунок благодійного фонду «Скарбниця Надії» 58 тисяч гривень на два курси хіміотерапії для Тетяни Храпаченко.
Дякуємо всім, хто підтримав наш марафон і долучився до збору коштів!

Особливо зворушливо було познайомитись на святі з рідними інших Героїв Небесної Сотні з Рівного – дружиною Валерія Опанасюка Вікторією та доньками Георгія Арутюняна Анною та Ашхен, а також внучкою Соломією. Дякуємо цим родинам за підтримку та за подвиг їхніх рідних.

Також дякуємо друзям благодійного фонду «Скарбниця Надії» Вікторії Покоєвчук-Зрайко, Оксані Даниловій, Марину Кузмічовый, Євгену Новицькому, Єльвірі Шиліній, Наталії Лозовській, Валерію Гусаку та Людмилі Радчук, Олені Рибачук, отцю Віталію Поровчуку, Олександру та Аллі Терещеня, Наталії Юрченко, Ларисі Лаворик,  Ірині Кухарчук, Вікторії Виштикалюк . Дякуємо за те, що ви підтримуєте нас у всіх проектах!
Одним з найтепліших привітань на святі було привітання від нашого особливого сонячного друга, спортсмена, актора театру особливих акторів «Намисто» Михайла Гончарука та його мами Олени, яка проводить творчі заняття в онкогематології. Дякуємо!

Особливо цінною для нас є підтримка тих людей, які втратили у відділенні онкогематології своїх найрідніших людей, але продовжують підтримувати інші родини, які зараз борються з раком. Дякуємо Людмилі Благовістній та Антоніні Омельчук. Ваша допомога є безцінною.

Дякуємо також нашому благодійнику Тарасу Боборецькому, який прийшов разом з дружиною Світланою і… на милицях. Тарас травмував ногу, але вирішив що це не завада тому щоб прийти на свято.

Дякуємо Євгену Ярошу, який приніс пожертву для Тетяни на офіс фонду на наступний день після свята разом з щомісячною пожертвою.

Дякуємо всі іншим благодійникам, які жертвували кошти анонімно.

Дякуємо Лікарняним клоунам Юрію Яцюку, Артему Алєксєєву, Володі Талащуку, Галинці Степанюк, Тарасу Обоїсті з родиною, Оксані Глущук, Ксенії Світличній, які створювали атмосферу свята.

Дякуємо фотографу Євгенії Петровській за неймовірно теплі фото, а також волонтерам та працівникам фонду Юлії Кутик, Ользі Шатіловій, Надії Захарук, Ірині Герасимчук, Наталі Макотері за організацію свята.

Дякуємо затишній кав’ярні «Кекс і місто» та її працівникам за гостинність, кондитерській «Морквяна Мар’яна»  – за дуже смачний торт, а також представникам торгової марки «Сандора» – за багато-багато соку для наших гостей.

Віримо, що попереду в нас багато подібних свят. Запрошуємо всіх спробувати святкування в такому форматі. Повірте, це дуже класно – отримати неймовірну кількість привітань, побачити в один день стільки друзів і допомогти іншій людині придбати ліки.

Ваша email-адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

*