Благодійний фонд Скарбниця Надії

В Рокитнівській гімназії навчаються дивовижні діти! Нещодавно вони власними зусиллями організували акцію в підтримку нашої підопічної Вероніки Лесковець. Дівчинці щомісяця потрібно близько 6-8 тисяч гривень на лікування ускладнень після хіміотерапії, з них 3200 гривень на ліки для лікування гепатиту, яких немає в Україні.

Організаторами акції виявилися гімназисти старших класів, котрі очолюють раду школи. А саме Анастасія Мініч, Ірина Шевчук, Віталій Тимощук та Максим Ісаченков. Підлітки самостійно знайшли інформацію про Вероніку і роздрукували листівки з фотографією дівчинки. До акції долучилися і молодші школярі та їх батьки, і середня школа, і старші дітки. Допомагали всі! За перший тиждень зібрали 6745 гривень, які 22.11.2019р. були перераховані на рахунок благодійного фонду “Скарбниця Надії”. Частина цих коштів, а саме 1500 гривень вже використані на ліки для Вероніки. Станом на 28.11 2019р. збір продовжується і діти ще приносять кошти організаторам.

Щира подяка від батьків Веронічки та працівників і волонтерів фонду заступнику директора з виховної роботи Дем‘янчук Ніні Петрівні за активну участь у акції. Вона підтримала дітей і допомогла встановити скриньку та розвісити листівки.

Коли я прийшла до гімназії щоб поспілкуватися з дітьми, сльози радості світилися в моїх очах. Наша країна – найкраща у світі, якщо у ній живуть такі прекрасні ЛЮДИ, підростаюче покоління зі щирими і відкритими серцями. Якби ви бачили, як мене зустріли ці діти, з яким інтузіазмом вони розповідали про те, що саме спонукало їх організувати цю акцію! Діти дізналися, що Вероніка потребує фінансової допомоги. Ірина Шевчук запропонувала акцію, інші діти підтримали її, вони усі разом порадилися, як це правильно зробити і зробили! На моє запитання, що вони відчувають, допомагаючи Веронічці, прозвучала відповідь – радість, можливість врятувати життя. У майбутньому підлітки планують і надалі допомогати дітям.
Виявляється, творити добро так легко!
Дякуємо всім за допомогу!
Низький уклін вам, шановні гімназисти!

Автор тексту, волонтер благодійного фонду “Скарбниця Надії”, Катерина Ничипорчук Ekaterina Nuchuporchyk

Ваша email-адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

*