Благодійний фонд Скарбниця Надії

Чи багато треба для того аби допомогти ближньому, зробити добру справу? «Що потрібно для того аби допомогти хворим дітям, як допомогти?» – часто запитують нас. Чесно кажучи, я завжди вагаюсь перед тим як відповісти на такі питання. Але за всіма тими словами, які лунають у відповідь, стоїть тверде переконання в  тому, що допомогти легко. Варто відкрити своє серце добру, воно обов’язково підкаже, що можна зробити аби прийти на допомогу тому, хто опинився у скруті.

Ці всі слова пишу для того, аби розповісти про цікаву ініціативу кількох вихованців рівненської української гімназії та гімназії «Гармонія». В п’ятницю лунає дзвінок від знайомого: «Діти хочуть допомогти онкохворим діткам. Організовують цікавий захід до дня міста». Чуючи ці слова, не можливо не відгукнутись, не можливо не прийти та підтримати. І ось неділя, день міста Рівного, Алея майстрів. Дуже швидко знаходжу юних активістів. Адже знаю, що їх столик буде тематичним, Гарріпоттерівським, якщо є таке слово!

Лише п’ятеро молодих людей(слово «підлітки» занадто мілке для них) самі розробили тематику, підготували різні цікавинки, виготовили солодощі. І це все за мотивами відомих романів про Гаррі Поттера. Тут і мафіни-циклопи, і тістечка з пророкуванням, і масло-пиво та багато іншого. Поціновувачі зрозуміють про що йдеться.

Цілий день четверо дівчат та хлопець провели під спекотним сонцем, реалізовуючи свій захід. Частина виручених коштів від продажу була спрямована для допомоги онкохворим діткам. 250 гривень було передано БФ «Скарбниця Надії». «Небагато» можуть сказати скептики. Та запевняю з вас: з малого починається величне та грандіозне! З такими молодими людьми наше майбутнє буде кращим! То ж хочу подякувати вам за вашу небайдужість! Успіхів вам, так тримати!

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Ваша email-адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

*