Благодійний фонд Скарбниця Надії

Спочатку розповімо вам одну коротку історію, яка сталася багато років тому: у Рівненську дитячу обласну лікарню поступив на лікування хлопчик у важкому стані. Лікарі повідомили бабусі, яка привезла дитину, що для врятування його життя потрібна кров, однак її немає в лікарні і немає донорів, щоб терміново отримати цю кров, а отже – шанси врятувати дитину мінімальні – просто немає крові і немає звідки її взяти.
Бабуся жахнулася, однак не склала руки – ВОНА ПІШЛА ДО АВТОВОКЗАЛУ ТА ПОЧАЛА ЗВЕРТАТИСЯ ДО ТАКСИСТІВ З ПРОХАННЯМ ЗДАТИ КРОВ ЗАДЛЯ ВРЯТУВАННЯ ЖИТТЯ ЇЇ ОНУКА. Дитина була врятована.
Щоб не повторювалися такі історії, і щоб кожна дитина/людина мала, у випадку необхідності, мати можливість отримати донорську кров, в Україні, зокрема й в Рівненській області, багато людей працюють над залученням людей до здачі крові.
Хворим людям потрібна донорська кров, і ми, Благодійний фонд “Скарбниця Надії”, крім іншого, докладаємо зусиль задля залучення українців до донорства. Щоб не треба було іти до автовокзалу і просити таксистів здати кров.
Вчора, 10 вересня, в ТЦ “Злата плаза” була відкрита виставка художніх робіт, присвячена донорству. Це був спільний захід автоматизованої системи рекрутингу та управління донорами крові ДонорUA та Благодійного фонду “Скарбниця Надії”.
Під час відкриття Рівненський обласний центр служби крові провів акцію “Дізнайся свою групу крові”. Крім цього, прийшло багато людей – відомих й невідомих, донорів і потенційних донорів, і всіх цих людей єднає небайдужість.
Дякуємо всім, хто прийшов! Дякуємо всім донорам! Дякуємо всім, хто займається популяризацією донорства!
Хто буде в “Златі плазі”, подивиться на ці чудові роботи, які розміщені на цокольному поверсі – ця виставка, ці роботи, цей захід створені задля того, щоб рятувати, рятувати, рятувати життя.
А ми розміщуємо декілька фото з відкриття виставки і уклінно просимо кожного українця – якщо є можливість, будь ласка, станьте донором – врятуйте життя.

Ваша email-адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

*