Благодійний фонд Скарбниця Надії

Повномасштабна війна з московською ордою .
День 49/50
Про жінок з великими серцями, польки і українки, про вміння «плести» стосунки і про Дива, які продовжують ставатись на наших очах . Про поляків, які йдуть поруч з нами усю цю Хресну українську воєнну дорогу і справді допомагають нести надважкий хрест.. Прикро, що цього досі не помітили у Ватикані.
Текст довгий .. Але його варто прочитати, хоча б тому, що пишу його другий день і боюсь когось забути і до кінця не впевнена, що правильно склала увесь цей пазл..Але відчуваю серцем, що у цій історії на всіх її етапах присутній Бог з величезною армією ангелів.
Господь, певно мав на нас жінок особливі плани , коли задумав багатозадачними і «багаторукими». Так вже влаштований жіночий мозок, що вміє розплітати клубки найскладніших , а часом і нереальних завдань, а потім сплітати їх у маскувальні сітки і Великі Справи.. Ні в якому разі не применшую значення чоловіків , бо в цій історії їм належить особлива роль , але оце вміння домовлятись і шукати обірвані ниточки – це прерогатива жіноча А може це наше материнське? – догодити усім «дітям» і взагалі для нас чужих дітей не буває.
Anna Król полька, майже 20 років працює Італії . З величезного бажання допомогти подрузі- українці Oxana Bulka , її родині, а в її особі і всій Україні вона з однодумцями починає процес збору коштів на допомогу українцям з католицькою парафією в Італії (
Ksiądz Adam Krzysztof Barański) та Associazione Ludoteka Italo-Polacca
Оксана, тим часом, на прохання подруги і ксьонза , просить знайти священника греко-католицької церкви в Україні і знаходить саме Євген Остапенко і пересилає листа від італійського священника. Наш отець, не без здивування, і з певною долею скепсису (що не дивно) просить мене зв’язатись з Оксаною, бо окрім гуманітарної допомоги нам пропонують ..УВАГА !! Реанімобіль 🚑
Скажу чесно, 3 тижні тому для всіх і для мене в тому числі це і справді виглядало майже, як привезти у Рівне динозавра 🦖
Тоді ж , 3 тижні тому , вперше познайомилась з цими дивовижними жінками- Оксаною та Анною.. А далі – все було дуже швидко: написали листи від нашої парафії про допомогу; зв’язались з гол.лікарем Обласної дитячої лікарні Віталій Бойко ..Саме там, на думку БФ Скарбниця Надії “ і Мар’яна Рева цей дарунок буде використано по максимуму. До всього, пан Віталій- наш парафіянин.. (Ну от як могло бути таке співпадіння? Тут без допомоги ангелів точно не обійшлося 😉) ..Лікар оперативно пише листа на фундацію і врешті ми зупинилися, бо виглядало все аж надто фантастично.
Тим часом, рідна польська парафія Анни , в церкві Яновці , Люблінське воєводство (Ksiądz Janusz Henryk Socha) та фонд допомоги дітям України з м.Жиржин [https://humanhelp.org.pl/ продовжують збір коштів на закупівлю реанімобілю. До збірки долучаються меценати –поляки.
..І от вчора 13 квітня – суперовий реанімобіль Mercedes з обладнанням, який допоможе врятувати не одне дитяче життя вже в обласній дитячі клінічній лікарні . Вартість цього дива не менше як 40тис.євро 🔥 Приємний бонус – кілька палет з продовольчою допомогою.
Другий день пишу цей пост, бо не можу осягнути тієї кількості Людей, які були залучені до збору коштів, як і всього того дивовижного Божого задуму, частиною якого мені пощастило бути..
Дорогі ПОЛЯКИ!! ВИ НЕЙМОВІРНІ Кожному з вас низько вклоняємось за постійну підтримку безцінну допомогу, яка тримає нас усі ці 50 днів.
І все ж, не можу позбавитись думки, що все почалось з поруху серця двох звичайних жінок ❤️❤️. Дякую, ДОРОГІ ПОСЕСТРИ!
Знаю, перемога близько, бо з нами Бог, його неймовірні помічники-ангели, за нами Україна і Європа-
Слава Богу!
Niech żyje Polska.🇵🇱
Viva Italia 🇮🇹
Слава Україні 🇺🇦
Разом до Перемоги!✌️
P/S Дякую усім усім і кого , можливо, забула Обіймаю і дякую своєму синочку El Mario за допомогу з перекладом Це було дуже важливо

Ваша email-адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

*