Благодійний фонд Скарбниця Надії

Сьогодні, 15 лютого – Міжнародний день дітей, хворих на рак.
В цей день, ми, Благодійний фонд “Скарбниця Надії”, хочемо сказати незвичну річ – ці діти, які борються з важкою хворобою, й нам надають крила, надають уроки життя, й нас підтримують на життєвому шляху.
Ми бачили різні долі різних дітей, однак всіх цих дітей об’єднує одне – швидке дорослішання. Тут, у відділенні онкогематології, всіх дітей поєднує мета – вилікуватися і продовжити жити звичним життям, і, наближаючи цю ціль, діти якось відразу стають самостійними, зібраними, сильними.
Так, діти хандрять, плачуть, іноді капризують, однак кожен з дітей цілеспрямовано рухається до видужання і виписки. Це дорослих іноді приходиться умовляти взяти себе в руки, отямитися, встати і іти, а діти раптом стають як кремінь.
Ми дякуємо дітям за ці уроки мужності, і продовжуємо разом з ними рухатися до перемог над хворобою.
В якості ілюстрації до цього допису ми розміщуємо плакат, який ми підготували для подяки донорам, однак цей плакат однаково відображає подяку й іншим жертводавцям, які своїми пожертвами врятували багато життів.
Подивиться, будь ласка, в оченята цих дітей – в них біль хвороби, але й незламність, і це є урок всім нам – ніколи не здаватися, чути голос Господа, робити добро, рухатися вперед.

Ваша email-адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

*