Благодійний фонд Скарбниця Надії

Іноді можемо почути, що тепер вже люди не такі добрі та чуйні, мовляв, українцям немає чим пишатися, от за кордоном – то так, там суспільство здорове, а от у нааааас…
Благодійний фонд “Скарбниця Надії” зі всією відповідальністю заявляє, що українці чудові і українське суспільство – неймовірне!
І от яскравий приклад: вже кілька років деякі школи Рівненщини замість купівлі квітів на 1 вересня віддають кошти на врятування життя та здоров’я хворих дітей. Просто організовуються, ставлять скриньку, збирають, передають. І у якоїсь дитини з’являється флакон дорогих ліків, який надає шанс вижити.
Ангели-рятувальники знаходяться поряд з нами – вчаться у школах або ліцеях, живуть у ОТГ і рятують життя.
Дякуємо, дякуємо, дякуємо вам, люди! Ви – Люди.
НВК 12 – Навчально-виховний комплекс 12 м. Рівне;
– ЗОШ 18 м. Рівне;
– @Уїздецький Ліцей Здовбицької сільської ради
– @Здовбицька ОТГ;
– ЗОШ 5 м. Рівне
– 2-Б, 2-В та 6-В класи @школа №22 м. Рівне та особисто Наталія Рачинська та Лена Ярошик;
– Заборольський ліцей.
Деякі школи збирали кошти на лікування для своїх учнів, деякі передавали в фонд “Скарбниця Надії”. А НВК №18, що вже п`ятий рік проводять таку акцію передали 20 тисяч гривень на протез для учня школи, 6 тисяч гривень для підопічної фонду Дарії Лукашової і 6520 гривень для онкохворих дітей.
Всього на рахунок благодійного фонду “Скарбниця Надії” перераховано суму 38145 гривень, які будуть використані на ліки для онкохворих дітей Рівненщини.
Дякуємо безмежно!!!!!
Фото взяті з відкритих джерел.

Ваша email-адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

*