Благодійний фонд Скарбниця Надії

+ 10008 грн від Здолбунівська Гімназія зібрано на акції “Не даруй квіти, подаруй надію”!
Дякуємо директору, вчителям, батькам та учням!!!!
Вчитель, яка перераховувала гроші, трохи сумно запитала ” І на що цих грошей вистачить?”
Відповідь може бути тільки одна. В середньому на місяць Благодійний Фонд “Скарбниця Надії” надає допомогу на суму близько 300 тисяч гривень, але ніхто ж не жертвує нам на рахунок одразу таку суму. Цих 300 тисяч складаються з сотень пожертв багатьох людей, а 10 тисяч від учнів гімназії – це ліки для однієї дитини, або КТ для двох дітей. Все дуже просто, бо #РазомМожемоБільше
Дякую гімназії за участь в акції і за навчання моїх дітей. Після гімназії вони впевнено почуваються в інших навчальних закладах і успішно продовжують навчання з великим запасом знань.
Оновлення: Третій раз звітуємось за акцію!
Ще у нас такого не було, коли сума вже перерахована, а потім люди ще приносять кошти.
Акція “Не даруй квіти, подаруй надію” отримала кошти ще від двох закладів.
1895 грн передали від Вишневої родини. Ви вже здогадались, що це наші давні друзі ЗДО #17 “Вишенька”? Акція стосувалась шкіл, але і тут наш улюблений садочок взяв участь! Дякуємо!!!
2000 гривень перерахували від ЗОШ #5. У школі збирали кошти для своєї учениці Двринки Лукашової, та мама дівчинки сказала, що так як фонд вже оплатив конструкцію за 160 тисяч гривень, то передати кошти для онкохворих дітей. Дякуємо!!!!
Доречі, вчора Даринку прооперували і сьогодні вже перевели з реанімації до мами.
Дякуємо всім учасникам акції “Не даруй квіти, подаруй надію”. Завдяки вам зібрано 52047 гривень. Це велика допомога для дітей, які долають важку хворобу!

Ваша email-адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

*