Благодійний фонд Скарбниця Надії

Сьогодні у нас невеличке свято – перша “п’ятірочка” з дня реєстрації нашого фонду. Це офіційна дата. Але початок, народження фонду стались не одного прекрасного травневого дня. Цій події передували півтора роки волонтерства людей, яких у відділення онкогематології привели небайдужі серця. Саша, Женя, Крістіна, Ліля, Катя, Наталка, Лєна, Мар’яна… Далі вже не буду називати ані імен, ані прізвищ, щоб нікого не забути та не образити. Адже за ці роки наша волонтерська родина стала неймовірно великою. Збільшилась і чисельністю волонтерів, і чисельністю волонтерських діток!

2_

В силу певних обставин ми не часто збираємось всі разом. І цей перший офіційний ювілей – не виключення. Традиційно волонтери фонду збираються в грудні, адже в грудні 2009 року все це розпочалось. Тому наші перші “5” – це насправді 6,5))) Та ми всі завжди на зв’язку та завжди “он лайн”. Але найголовніше задля чого це все існує та працює – це дитячі очі та посмішки! І ми це знаємо напевне!

3_3

У нас багато досягнень, багато проектів, багато випускників, які перемогли хворобу! Ще більше у нас помічників, завдяки яким ці звершення стали можливі. Завдяки вам, друзі, завдяки вашій допомозі! Ваша присутність та підтримка допомагає щодня! Відчуваючи вашу підтримку, ми знаємо та бачимо, що ці діти одужають. Дякуємо, що ви поряд!

П.С.: заходимо на наступні “5”!

Ваша email-адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

*