Благодійний фонд Скарбниця Надії

Продовжуємо дякувати нашим друзям за #Щедрий_вівторок.
Наші давні друзі Християнська альтернативна школа “Світло” кожного року долучаються до Всесвітнього для добрих справ. Вони проводять великий ярмарок і збирають кошти. А головне – говорять про добрі справи, про те, чому їх треба робити і наскільки це важливо.
Краще, ніж написав директор школи Сергій Терентьєв в цьому пості – я не напишу.
Щерий вівторок – добра традиція, яка формує і нас і дітей і власне всю нашу школу Світло. Роблячи добро і залучаючи до того дітей, ми формуємо їх (і себе) і це добре. Я впевнений, що окрім купи граних емоцій, які ми отримали – віддаючи тим, хто має потребу ми робимо цей світ трішки добрішим і світлішим.
Тішусь і неймовірно дякую батькам наших учнів за жертовність.
Нам вдалось зібрати трішки більше 35 тис грн.
Ми готувались до того кілька тижнів, діти і вчителі робили вироби, які потім можна було продати, учні з батьками обирлаи, готували, приносили і купували. І ми говорили. Про різне: нащо робити добро? чому цього разу гроші не можна лишити собі (бо ж дуже хочеться). Неймовірно тішить, коли бачиш, що розмовляючи, пояснюючи маленькі хлопчики і дівчатка вчаться віддавати і піклуватись про інших.
Наступний крок ще одна ярмарка, але де наші учні вчитимуться заробляти, там ми і про податки поговоримо і про формування ціни і звісно пригадаємо благодійність (це невелкиий анонс, втілимо то в наступному семестрі) 🙂
Пишаюсь!
Ще одна важлива подяка.
Дякую Мар’яна Рева і всій “Скарбниці Надії” за роки праці. Тішусь, що в Рівному є такий фонд,я кому вірю більше ніж собі 🙂
Пишаюсь Вами і дякую!
Дякую Богові і ЗСУ за можливість!
На ярмарку зібрано 35543 гривні.
Безмежна подяка кожному, хто готував вироби, продавав, купував, рахував гроші.

Ваша email-адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

*