Благодійний фонд Скарбниця Надії

Лише вчора ми писали про те, що терміново потрібні гроші для Веронічки Лесковець. І вчора в лікарню до дівчинки у відділення онкогематології прийшли прекрасні дівчата Денищук Катя, Боровець Яна, Мітнович Оксана, Тарар Христина. Це старости 6-9 класів 16 школи міста Рівне. Діти збирали всією школою кошти для Веронічки і передали їй 6400 гривень, яких вистачить на два місяці лікування гепатиту.

Коли ми прийшли в лікарню то дівчинка солодко спала, тому гарних фото з дитиною не маємо. Мама Веронічки так розхвилювалась що навіть не пам’ятає чи подякувала дітям і просить ще раз передати подяку всім, хто організував збір коштів та долучився до збору.
Також дівчата разом з вчителем історії та педагогом-організатором Оля Ревуцька принесли багато написаних власноруч побажань діткам до свята дня іменинника та іграшки в коробку хоробрості.
Безмежно дякуємо учням ЗОШ 16 м.Рівне, їх батькам, вчителям та директору школи Лариса Шавловська за допомогу дитині!
Ваша допомога дуже важлива. Ви допомогли тоді, коли мама вже просто не знала де взяти кошти на лікування. Два роки боротьби з раком крові виснажили родину і морально, і фінансово.
Дякуємо!

Ваша email-адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

*