Благодійний фонд Скарбниця Надії

З 01 березня 2020 року Благодійний Фонд «Скарбниця Надії» розпочав реалізацію проєкту «Адвокаційна кампанія з відкриття дитячого паліативного відділення в Дядьковицькій районній лікарні».

В рамках даного проєкту напрацьовується пакет документів, необхідних для відкриття та початку функціонування дитячого паліативного відділення, а також провідними фахівцями будуть поведені два тренінги/майстер-класи з надання паліативної допомоги дітям для персоналу Дядьковицької районної лікарні.

11-12 вересня 2020 року на території Дядьковицької районної лікарні за адресою: Рівненська область, Рівненський район, село Дядьковичи, вулиця Козацький шлях, 107 для персоналу Дядьковицької районної лікарні буде проведений дводенний тренінг/майстер-клас з надання паліативної допомоги дітям.

У зв`язку з епідемією коронавірусу дані тренінги будуть проведені на прилеглій території лікарні, просто неба, з дотриманням всіх протиепідемічних заходів, зокрема, – вимірюванням температури присутніх осіб, дотриманням соціальної дистанції, наявністю одягнених медичних масок на всіх присутніх особах тощо.

Даний проєкт реалізується в рамках проєкту «Підвищення ролі громадянського суспільства в забезпеченні прав дітей, які потребують паліативної допомоги» за підтримки Європейського Союзу.

Європейський Союз складається з 27 держав-членів та їхніх народів. Це унікальне політичне та економічне партнерство, засноване на цінностях поваги до людської гідності, свободи, рівності, верховенства права і прав людини. Понад п’ятдесят років знадобилось для створення зони миру, демократії, стабільності і процвітання на нашому континенті. Водночас нам вдалось зберегти культурне розмаїття, толерантність і свободу особистості. ЄС налаштований поділитись своїми цінностями та досягненнями з країнами-сусідами ЄС, їхніми народами, та з народами з-поза їхніх меж.

Цей прес-анонс створено в рамках проєкту «Підвищення ролі громадянського суспільства в забезпеченні прав дітей, які потребують паліативної допомоги» за підтримки Європейського Союзу проєктом «Адвокаційна кампанія з відкриття дитячого паліативного відділення в Дядьковицькій районній лікарні». Зміст цього прес-анонсу не відображає офіційну позицію Європейського Союзу. Відповідальність за інформацію та погляди, викладені в прес-анонсі, несуть виключно її̈ автори.

Докладніша інформація за телефоном 068-965-07-55 – Ельвіра Шиліна.

Мар’яна Рева, м. Рівне
098 45 26 916

Ваша email-адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

*