Благодійний фонд Скарбниця Надії

27 листопада в Україні та у всьому світі відзначають #ЩедрийВівторок – час для доброї справи. Кожний бажаючий має можливість долучитись до всесвітнього дня добра.

Ми розповімо вам як можна приєднатися до Щедрого Вівторка разом з благодійним фондом «Скарбниця Надії».
Так як основним напрямком нашої роботи є допомога важко хворим дітям, в першу чергу онкохворим, то завжди актуальна фінансова допомога.
На сьогодні найбільше потребують допомоги такі пацієнти:
Омельковець Володя – продовжує лікувати ускладнень після хіміотерапії, найближчими днями поїде на планове обстеження ПЕТ КТ і тоді буде зрозуміло чи завершене лікування раку.
Лесковець Вероніка – проходить лікування органів ШКТ після завершення хіміотерапії.
Аврамишин Максим – має хворобу ЮРА у важкій формі, кожних два тижні потребує введення дороговартісного препарату Актемра.
Якубець Дмитро – потребує трансплантації нирки та дороговартісних ліків для поточного лікування.
Швая Сергій – новий пацієнт в онкогематології, пройшов два перші блоки хіміотерапії.
Допомогти цим дітям можна перерахувавши адресну пожертву з вказанням прізвища дитини  на картку фонду № 5169 3305 1506 8762.

Крім того на сьогодні фонд має прохання від обласної дитячої лікарні на придбання візка для прибирання в реанімацію новонароджених та чотири шприцевих дозатори у відділення реанімації старшого віку. Загальна вартість такого обладнання 70 тисяч гривень.
Реквізити для допомоги ті ж що і для дітей, лише призначення платежу інще – Добровільна пожертва на обладнання.
Телефон координатора – Мар`яна Рева 098 45 26 916

Також у нас діють цікаві та важливі проекти, до яких можна долучатися:

– «Краплини життя»  – проект забезпечення донорами крові пацієнтів в лікарнях Рівного. Якщо ви бажаєте стати донором крові, телефонуйте нашому координатору і вона розповість вам про всі особливості кровоздачі, відповість на ваші запитання та направить вас здавати кров саме тоді коли буде найбільше потреба.
Телефон координатора донорського напрямку – Шатілова Ольга 096 55 27 158

  • «Лікарняна клоунада» – мега чудовий та веселий проект. Хлопці та дівчата лікарняні клоуни «Червоні носи»  виходять до пацієнтів десяти відділень обласної дитячої лікарні, а також будинку дитини для того щоб підтримати дітей під час важкого лікування та подарувати заряд позитивного настроюю, підбадьорити їх та створити атмосферу свята серед лікарняних стін.
    Лікарняні клоуни постійно шукають нових волонтерів. Отож, ви можете долучитись до їх магії особисто. Також клоуни потребують підтримки у вигляді реквізиту (повітряні кульки, носики, насоси), пошиття нових костюмів, спеціального взуття. А ще клоунам дуже треба новий телефон. Якщо маєте можливість допомогти – зв`язуйтесь з координатором
    Телефон координатора напрямку «Лікарняна клоунада» – Яцюк Юрій 096 852 44 84.

  • «Творчі заняття в онкогематології» – кожний четвер та неділю до онкохворих діток та їх батьків приходять волонтери, які допомагають дітям творити дивовижні вироби. Онкологічне відділення перетворюється на творчу майстерню, наповнену сміхом та посмішками і страшна хвороба на кілька годин відступає, втрачає свою силу.
    Тут завжди потрібні волонтери. Багато волонтерів. Якщо маєте бажання долучатися – телефонуйте координатору.
    Телефон координатора творчого напрямку Людмила Благовістна 096 902 11 19.

«Коробка хоробрості» – це проект психологічної підтримки маленьких пацієнтів у лікарнях. В  маніпуляційних кабінетах онкологічного відділення та опікового центру ми встановили коробки з невеликими іграшками. Це приз, який дитина отримує після того, як мужньо витримала неприємну болючу процедуру – пункцію, перев’язку, промивку катетера. Дітей в лікарні багато тому такі коробки швидко стають порожніми.  Ви можете допомогти, передавши нам іграшки для коробки хоробрості. Єдина вимога – іграшки повинні бути новими.
Нашим сміливим хлопчикам та дівчаткам принесуть радість:

Машинки, літачки, мотоцикли

Звірята

М’ячики різних розмірів та кольорів

Заводні іграшки

Різноманітні брелоки

Маленькі лялечки та пупси

Дитяча біжутерія: намиста, колечки та браслети

Різноманітні магнити

Брязкальця для найменших

Також це можуть бути: пазли в невеликих коробочках, яскраві блокноти, гарні ручки, маленькі набори олівців, книжечки для малюків.

Телефон координатора Герасимчук Ірина 063 800 07 26.

– Благодійний аукціон «Творчість заради життя» – люди, які вміють власноруч виготовляти гарні речі передають їх на аукціон щоб допомогти зібрати кошти на лікування хворим дітям. Якщо ти маєш талант у виготовленні  чогось смачного, можливо вишиваєш, в’яжеш гарні речі, вмієш малювати або будь-що інше поділись своєю творчістю для нашого аукціону.
Телефон координатора аукціону Наталя Луста 096 92 844 80.

– «День Святого Миколая» – діти в онкогематології лежать багато місяців і особливо чекають подарунків від Святого Миколая. Ми з радістю приймемо конструктори, пазли, логічні ігри, машинки, ляльки середнього розміру, набори для творчості, набори дитячого посуду та інші іграшки (лише не м`які) для діток, які борються з онкологічними захворюваннями.
Телефон координатора Герасимчук Ірина 063 800 07 26.


Окремо наголошуємо на тому, що діткам в лікарнях та сиротинцях на новорічно-різдвяні свята дарують дуже багато солодощів та мандаринів, які в такій кількості лише шкодять малечі.
Якщо ви маєте бажання та можливість подарувати комусь солодощі або цитрусові, то їх  з безмежною радістю приймуть в Дубенському інтернаті та Острозькій психлікарні. Ми маємо нашого друга отця Віталія Поровчука, який разом з прихожанами протягом різдвяних свят відвідує ці заклади, спілкується там з людьми та дарує їм невеличкі подарунки. В інтернаті та лікарні дуже просять солодощі, навіть найпростіше печиво чи льодяники люди приймають зі сльозами. Також там будуть доречні невеликі подарунки – шкарпетки для чоловіків та жінок, рушнички, мило, шампунь.
Телефон Віталія  098 20 83 125.

Долучайтеся до всесвітнього дня добра та робіть світ трошки світлішим!

Ваша email-адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

*