Благодійний фонд Скарбниця Надії

Дякуємо вам за дивовижний день, наповнений яскравими емоціями!14 лютого Благодійний Фонд "Скарбниця Надії" проводив акцію "Сила любові", метою якої було зібрати кошти для онкохворих дітей. Адже слідом за днем 14 лютого одразу настає 15 лютого Міжнародний день онкохворої дитини. День віри, сили і мужності. Це дуже символічно – поєднання такого легкого свята і дня мужності. Діти, які долають страшну хворобу потребують неймовірно багато любові і допомоги від всіх нас.Це прекрасно, коли у ваших сердечках живе любов❤, яка дарує тепло і надію.В акції взяло участь багато як наших давніх друзів, так і незнайомих людей. Це було так зворушливо – спостерігати як люди фотографуються і жертвують кошти до скриньки для дітей. Люди отримували митєві фото і раділи як малі діти. Всього під час акції було зібрано 4300 гривень, ми познайомилиь з багатьма людьми, які дізнались про фонд, домовились про спільні проекти з давніми друзями. Також під час акції ми розіграли квитки в Рівненський драмтеатр та сертифікат на подорож по Україні від Favorit Travel. Вітаємо переможців!Дякуємо всім, хто долучився до акції та допоміг її провести, а саме: ТЦ ЗЛАТА ПЛАЗА за надану фотозону, сприяння та швидке вирішення організаційних питаньРівненський обласний академічний музично-драматичний театр за надані квитки на прекрасну виставу "Сватання на Гончарівці"Туристична агенція Favorit Travel за наданий сертифікат@Оленка Рабушина за дивовижні миттєві фотоМагазин ТЦ Чайка магазин Buybuyka байбайка #rivne та Oksana Husiuk за оформлення фотозони кульками.Фотографам Дежа Брют, Оксана Хорхолюк, Anna Maria Dali за яскраві фотоФото зі свята можна переглянути тутhttps://www.facebook.com/pg/Skarbnitsya/photos/?tab=album&album_id=800959950309515&__xts__%5B0%5D=68.ARB_JS1ZNU44CmcoCuwOt-R_EGz-yZdilXiFelK5O9NJ7js7I3ITXtLEJcszdIDQ6CAEcf6xa6pA6PFZyU40OveztkKGMjPCWEiq5Ps9il2k7do1uhZDqfGLvh7o3kTO6NsHKBvQ-P-EIP9Z_UXWB06LTPO0xAzdT-23BjdIgWABOxorSe0YOEk8lYUnvWqhCESKBaoRrptUwXg7PkQgun83dfWSwZvK_IhfGWGp9qRbLGnkVOrvy6OKJwGnUHyRfrdLLC7Hg3W7WbUcwCh31BSS4y5eThws0Lgo_N-jjh29InKDMG_ZMA3nKjVg47yx6L8zvSpruLVHGxxp6l3BFt4WqysEgqBd3d4dzjHl9J2hxCGZY66q3deADIcMYjjFcGcWTM5OhMlOwMm00XR09BLzGU1ptsJ1vXnIfwJXXCA9CjnHZ3Fh_8fXZrd22H00xVPJPeEShTBa&__tn__=-UC-R

Posted by Мар'яна Рева on Tuesday, 18 February 2020

Дякуємо вам за дивовижний день, наповнений яскравими емоціями!
14 лютого Благодійний Фонд “Скарбниця Надії” проводив акцію “Сила любові”, метою якої було зібрати кошти для онкохворих дітей. Адже слідом за днем 14 лютого одразу настає 15 лютого Міжнародний день онкохворої дитини. День віри, сили і мужності. Це дуже символічно – поєднання такого легкого свята і дня мужності. Діти, які долають страшну хворобу потребують неймовірно багато любові і допомоги від всіх нас.
Це прекрасно, коли у ваших сердечках живе любов, яка дарує тепло і надію.
В акції взяло участь багато як наших давніх друзів, так і незнайомих людей. Це було так зворушливо – спостерігати як люди фотографуються і жертвують кошти до скриньки для дітей.
Люди отримували митєві фото і раділи як малі діти.
Всього під час акції було зібрано 4300 гривень, ми познайомилиь з багатьма людьми, які дізнались про фонд, домовились про спільні проекти з давніми друзями. Також під час акції ми розіграли квитки в Рівненський драмтеатр та сертифікат на подорож по Україні від Favorit Travel. Вітаємо переможців!

Дякуємо всім, хто долучився до акції та допоміг її провести, а саме:
ТЦ ЗЛАТА ПЛАЗА за надану фотозону, сприяння та швидке вирішення організаційних питань
Рівненський обласний академічний музично-драматичний театр за надані квитки на прекрасну виставу “Сватання на Гончарівці”
Туристична агенція Favorit Travel за наданий сертифікат
Оленка Рабушина за дивовижні миттєві фото
Магазин ТЦ Чайка магазин Buybuyka байбайка #rivne та Oksana Husiuk за оформлення фотозони кульками.
Фотографам Дежа БрютОксана ХорхолюкAnna Maria Dali за яскраві фото

Фото зі свята можна переглянути тут

Ваша email-адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

*