Благодійний фонд Скарбниця Надії

Ярмарок, футбол, вистава, акція по здачі крові, забіг, аукціон, лотерея, концерт, відсоток від продажів, збір копійок, збір коштів у скриньки – ми були впевнені, наші друзі і помічники вже вигадували і реалізовували все-все-все, що можна використати у благодійності. Виявляється, є ще балет! Так, ви правильно прочитали. Балет!
Кафедра Хореографії РДГУ – м.Рівне запрошує вас 7 грудня на 18.00 у Рівненський обласний академічний музично-драматичний театр . На сцені буде представлено дві одноактних балетних вистави «Лебедине озеро : погляд крізь час» та «Привид Балету». Це дуже важлива подія – студенти будуть складати екзамен на здобуття ступеню магістра на сцені перед сотнями глядачів. Ви ж прийдете? Правда? Їм дуже треба ваша підтримка та аплодисменти.
Всі виручені на дійстві (а ми впевнені, що це буде дійство) кошти будуть використані на лікування 13-річної дівчинки Коханець Ірини, яка почала боротьбу з онкологією. Благодійний внесок за квиток – 100 гривень. Квитки можна замовити за телефоном 067 192 69 94 Надія.
Чекаємо на вас!

Ваша email-адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

*