Благодійний фонд Скарбниця Надії

Нам завжди здається, що про серйозні речі можуть говорити тільки серйозні дорослі. Та в Рівному спробували зламати цей стереотип. І ця спроба вийшла дуже вдалою.

17 вересня Рівненський обласний театр ляльок відкрив 43 сезон спільно з дитячою театр-студією “Лялькові сходинки” благодійною виставою «Оскар та Рожева пані». Це досить важка для постановки річ, тим більше для дитячої студії. Головний герой – 10-річний хлопчик, який проживає останні дні життя в лікарні, спілкується з друзями, пише листи до Бога. Дванадцять маленьких та п`ять дорослих акторів вийшли на сцену театру ляльок, щоб розповісти численним глядачам історію Оскара та зібрати кошти на лікування від раку крові маленькій Вероніці Лесковець.

Вистава пройшла з повним аншлагом. Дуже багато людей дзвонили ще за тиждень до вистави і запитували чи можна вже купити квитки. За годину до вистави приїхала ціла група молодих мам з дітьми з смт Млинів. Виявилось, що всі квитки вже продано та гостів, які спеціально замовляли бус, щоб приїхати на виставу з районного центру не можна було залишити на вулиці і їх запросили в зал.

Також на виставу прийшли глядачі, які подолали рак в підлітковому віці. Це молоді люди, які відверто розповідають про свою історію боротьби зі страшною хворобою і закликають всіх допомагати тим дітям, які зараз у біді.

Загалом за квитки та в благодійну скриньку під час вистави було зібрано 4155 гривень. Багато людей клали пожертви до скриньки вже після вистави. Кошти перераховано на рахунок #фонд_Скарбниця_Надії. Найближчим часом будуть придбані ліки для маленької Вероніки, яка сьогодні розпочала дуже важливу і важку хімію з препаратом Цитозар.

Такі відгуки про виставу залишили рівняни на своїх сторінках в соцмережах:
Tatyana Yarmolyuk
Вистава була неймовiрна,усi нашi дiтлахи були пiд враженням)))всю дорогу вони обговорювали персонажiв i сюжет.Хоча ми переживали до вони ще замалi щоб зрозумiти це,виявилось що нi.Величезна подяка режисеру вистави)))коли ми приiхали то виявилось що усi бiлети розпродано,але пан Окладов все органiзував,i виставу ми вiдвiдали))))Все було просто неймовiрно)Хочется побажати маленькiй Веронiчцi якнайшвидшого одужання!!!!

Савченко Оксана
Дуже гарна, зворушлива, та водночас ніжна та емоційна вистава…… Режисер та актори молодці на всі 100%.

Ольга Наконечна
Відвідали прем’єру вистави “Оскар та Рожева пані”. Сказати,що в захваті-нічого не сказати. Дуже важка і водночас світла вистава про те,що НАСПРАВДІ важливо в житті! І посміялись,і поплакали( Дуже раджу переглянути,як мінімум заради життя маленької дитини( Окреме дякую маленькому актору,що зіграв головну роль- ми в захваті і раді,що навчаємося разом☺️ Батьки,рекомендую,не пошкодуєте

Дякуємо всім акторам, глядачам, режисеру Андрій Окладов (Andrew Okladov) та заступнику директора театру ляльок Роману Микитюку за допомогу. Ми розповіли мамі Вероніки про виставу, вона дуже дякувала всім, хто підтримує її дівчинку і допомагає їй подолати хворобу.

Контактні дані
Мар`яна Рева (координатор) – 098 45 26 916

Реквізити для надання допомоги
КАРТКА ПРИВАТБАНК
Картка № 5169 3305 1050 4746
(картка відкрита на голову фонду «Скарбниця Надії»,
Кутик Юлію Миколаївну, і прив’язана до поточного рахунку фонду)
Призначення платежу – добровільна пожертва для Лесковець Вероніки

ПРИВАТБАНК
БФ “Скарбниця Надії”
ЄДРПОУ 37685693
р/р 26007054713460
КБ “ПриватБанк”
МФО 333391
Призначення платежу – добровільна пожертва для Лесковець Вероніки

Ваша email-адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

*