Благодійний фонд Скарбниця Надії

Перед прийдешнім Днем Вчителя ми хочемо розповісти Вам про наших друзів – вчителів та учнів ЗОШ №12 міста Рівного (це не означає, що вчителі або учні інших шкіл нам не дорогі – про вас ми ще напишемо, не сумнівайтеся).
Але сьогодні ми хочемо розповісти саме про дружній колектив вчителів та учнів 12-ї школи))
Це люди, яким не треба нічого казати двічі: якщо акція зі збору монеток для рятування дітей – 12 школа вже збирає; якщо акція “Не даруй квіти – подаруй надію!” – 12 школа вже зв’язується з Благодійний фондом “Скарбниця Надії”, домовляється про проведення акції серед своїх учнів! Доречі, зібраних копійок було так багато, що школа передавала нам їх двічі на загальну суму 6740 гривень. Це кілограми відсортованих копійок! А на акції “Не даруй квіти, подаруй надію!” було зібрано рекордну суму 18718 гривень!
Вчителі 12-ї школи, ви не просто вчите своїх учнів академічних знанням, ви вчите їх бути Людьми. Ми вважаємо, що це найважливіші знання і навички в житті, бо Любов – вище всього.
12 школа, дякуємо вам за те, що ви поряд з нами! Ваша допомога дуже важлива для наших підопічних дітей, завдяки таким пожертвам вони мають можливість боротись за життя.

Ваша email-адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

*