Благодійний фонд Скарбниця Надії

“Все запаковане” – коли лікар таке каже, то розумієш, що все має бути швидко і лікування треба починати негайно. З таких слів лікаря почалось наше знайомство з Наталкою місяць тому. Це означає, що лімфовузли дуже збільшені і лікар майже не має сумнівів, що це онкологія. Питання яка саме онкологія і який протокол лікування призначать дитині. Тут все дуже швидко роблять – пункцію кісткового мозку, КТ, інші аналізи. На цьому етапі ми рідко пишемо про дітей, допомагаємо коштів резерву. Бо ще нічого не зрозуміло, бо ще є надія, що пронесе, бо дитина має звикнути до діагнозу, якщо він все-таки той, який підозрює лікар.
У Наталочки Наконечної виявили рак крові. Лікування вже почато, вона вже трошки звикла в онкоцентрі, ми вже можемо про неї написати.
Дуже щира дитина, сором’язлива і ніжна як квіточка. Дуже відкрита до спілкування. Спочатку вона соромиться, а потім мало не обіймає клоунів і волонтерів. Наталя приходить на всі творчі заняття і разом з мамою дуже старається гарно зробити вироби. Вона налаштована на довгу боротьбу і вірить в одужання.
Зараз треба майже 10 тисяч гривень на ліки. Батьки вже просять про допомогу.

� КАРТА фонду «Скарбниця Надії»
№ 4246 0010 0292 7428
Або
�КБ “Приватбанк”
IBAN UA 84 305299 00000 26002010701895
БФ “Скарбниця Надії”
ЄДРПОУ 37685693

Ваша email-адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

*