Друзі, нам терміново треба зібрати кошти для оплати ремонту апарату, який зберігає тромбоконцентрат!

Ті, хто постійно слідкує за нашими новинами, знають, що онкохворі дітки дуже часто потребують особливого компоненту крові – тромбоконцентрату. Без нього вражений хімією дитячий організм просто може стікти кров’ю від самої невеликої кровотечі. Тромбоконцентрат – це чи не єдиний препарат крові, який має дуже обмежений термін зберігання. Його просто не можливо зробити і зібрати «про запас»! Максимальний термін зберігання тромбоконцентрату лише 5 днів. Але крім цього, весь цей час тромбоконцентрат повинен знаходитись в певному температурному режимі та постійно струшуватись. Інакше утворяться згортки і тромбоконцентрат стане непридатним.

Нещодавно тромбошейкер, що знаходиться в лікарні, зламався. Щоправда тромбошейкер ще є на станції переливання крові. Але без апарату в лікарні стає важко забезпечити онкохворих дітей необхідним тромбоконцентратом через віддаленість одного закладу від іншого. Крім того, у вихідні дні та свята тромбоконцентрат просто  не буде вводитись через відсутність шейкеру. А значить під загрозою опиняються дитячі життя.

Майстер оперативно приступив до ремонту тромбошейкеру. Він розуміє важливість цього апарату для дітей, тому вже виконав ремонт. І зараз нам треба розрахуватись з ним. Вартість ремонту – 6200 гривень. За кілька днів треба буде розрахуватись з майстром.

Ми звертаємось до всіх небайдужих людей. Будь ласка, допоможіть оплатити ремонт такого важливого для десятків дитячих життів тромбошейкера!

Контактні дані

Юлія Кутик (координатор) – (097) 93-807-54

Реквізити для надання допомоги

УКРСИББАНК

БФ “Скарбниця Надії”

ЄДРПОУ 37685693

р/р 26009336789200

АТ “УкрСиббанк”

МФО 351005

Призначення платежу – добровільна пожертва на ремонт обладнання

КАРТКА ПРИВАТБАНК

Картка № 5169 3305 0192 5611

(картка відкрита на голову фонду «Скарбниця Надії»,

Кутик Юлію Миколаївну, і прив’язана до поточного рахунку фонду)

Призначення платежу – добровільна пожертва на ремонт обладнання

ПРИВАТБАНК

БФ “Скарбниця Надії”

ЄДРПОУ 37685693

р/р 26007054713460

КБ “ПриватБанк”

МФО 333391

Призначення платежу – добровільна пожертва на ремонт обладнання

Ваша email-адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

*