Безкоштовно отримати ліки дітям та молодим особам з епілептичним синдромом можна в Благодійному фонді «Скарбниця Надії».
1 серпня 2022 року БФ «Скарбниця Надії» та БО «Мережа 100% життя Рівне» підписали договір про реалізацію проекту «Забезпечення дітей/молодих осіб з епілептичним синдромом життєво необхідними ліками»», який реалізується у рамках проекту “EU4CSOs – Надзвичайні Заходи», що реалізується БО «Мережа 100 відсотків життя Рівне». Проект фінансується за підтримки Європейського Союзу.
В рамках цього проекту буде проведено:
1. Визначення актуальних потреб в ліках серед наявної бази хворих дітей/молодої особи та шляхом залучення інших хворих через лікарів, тематичні групі в Вайбері, Телеграм та соціальні мережі.
2. Проведення закупівель необхідних ліків.
3. Передання необхідних ліків батькам дітей/молодих осіб з епілептичним синдромом.
4. Здійснення інформаційного супроводу проєкту, поширення інформації про проєкт та актуалізація проблематики.
На кошти, які отримані БФ «Скарбниця Надії» в рамах субгранту, будуть закуплені необхідні ліки для хворих дітей та молодих осіб, які хворіють на епілептичний синдром.
Батьки дітей, які бажають отримати безкоштовно ліки, можуть заповнити форму заявки за наступним посиланням.
Обов’язковою умовою для отримання ліків є надання батьками дитини згоди на розміщення фото дитини в інтернеті, згоди на обробку персональних даних та надання наступних документів:
1. Заява про надання благодійної допомоги та накладна про отримання медикаментів від одного з батьків.
2. Копії паспорту та ідентифікаційного коду одного з батьків, свідоцтва про народження дитини.
3. Копії медичних висновків/довідок про стан здоров’я.
4. Рецепт від лікаря про призначення медикаментів.
Проект «Забезпечення дітей/молодих осіб з епілептичним синдромом життєво необхідними ліками»», реалізується у рамах проекту “EU4CSOs – Надзвичайні Заходи», що реалізується БО «Мережа 100 відсотків життя Рівне». Проект фінансується за підтримки Європейського Союзу.

Ваша email-адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

*