Благодійний фонд Скарбниця Надії

Чим раніше виявлена хвороба – тим ефективніше можна допомогти. Але як зрозуміти що в дитини проблеми з зором коли їй всього два місяці? І як вcтановити наскільки поганий зір коли дитина ще не може сказати лікарю що саме вона бачить? А що робити якщо дитина має інші проблеми зі здоров`ям і не розмовляє в шість чи десять років?

Ці питання можна вирішити якщо лікарі будуть мати один невеликий прилад – портативний рефрактометр. По суті з цього приладу починається діагностика проблем з зором. Лікар не буде чекати поки дитина підросте, а може починати лікування навіть у немовлят.

Апарат визначає рефракцію ока. Якщо порівняти око з фотоапаратом чи відеокамерою, то це інформація про об’єктив, про його настройку на близь чи на даль, тобто визначення чи короткозорість, чи далекозорість, чи астигматизм.

На основі цього призначаються окуляри для дітей (або дорослих). Це можливо навіть у дітей, які ще не розмовляють, що важливо для призначення носіння окулярів з раннього віку і, відповідно, попередження недорозвитку функцій ока.

Щоденно в Рівненській обласній дитячій лікарні є потреба в обстеженні приблизно 20 дітей. Також рефрактометр можна успішно використовувати під час профілактичного огляду дітей в дитячих садочках та школах та на виїздах додому до важкохворих пацієнтів.

Благодійний фонд “Скарбниця Надії” розпочинає збір коштів на такий прилад. Ціна його майже 157 тисяч гривень (нам надали знижку 8%). Це доволі велика сума, але якщо всього 1570 людей перерахують по 100 гривень то ми зберемо необхідні кошти.

Крім безпосередньо збору коштім ми оголошуємо акцію. Якщо ваш колектив, школа чи спільнота пожертвують на рефрактометр суму від 10 тисяч гривень, до вас в колектив прийде лікар-офтальмолог обласної дитячої лікарні та перевірить зір ваших діток, а також відповість на всі ваші запитання, які стосуються проблем з зором у дітей та підлітків.

Координатор Мар`яна Рева (098) 45 25 916

Реквізити для надання допомоги:

КАРТА ПРИВАТБАНК
№ 5169 3305 1506 8762
(корпоративна карта БФ “Скарбниця Надії”, але за банківськими правилами вона повинна бути емітована на фіз. особу – голову правління фонду, Реву Мар’яну Володимирівну)
Призначення платежу – Добровільна пожертва на обладнання

ПРИВАТБАНК
БФ «Скарбниця Надії»
ЄДРПОУ 37685693
р / р 26007054713460
КБ «ПриватБанк»
МФО 333391
Призначення платежу – добровільна пожертва на обладнання

Ваша email-адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

*