Благодійний фонд Скарбниця Надії

Давайте рятувати дитячі життя разом! Запрошую Вас на благодійне дитяче свято «Рівне – місто щасливих дітей». Чекаємо всіх на Майдані Незалежності 1 червня об 11 годині. В рамках свята буде багато дитячих розваг, надувні гірки, рухливі ігри, конкурси малюнків, розвиваючі ігри, виставка спецтехніки рятувальників, саперів, поліції та лікарів. А головне – ми разом збираємо кошти на купівлю дуже необхідного апарату для проведення складних нейрохірургічних операцій на головному мозку немовлят. Його дуже чекають у Рівненській обласній дитячій лікарні. Ціна питання – 250 тисяч гривень. Долучайтесь до збору коштів – картка «Скарбниці Надії» у ПриватБанку № 5169 3305 1506 8762 ( На ім’я Мар`яни Реви – картка прив’язана до рахунку благодійного фонду)

Posted by Мар'яна Рева on Tuesday, 28 May 2019

Запрошую Вас на благодійне дитяче свято «Рівне – місто щасливих дітей». Чекаємо всіх на Майдані Незалежності 1 червня об 11 годині. В рамках свята буде багато дитячих розваг, надувні гірки, рухливі ігри, конкурси малюнків, розвиваючі ігри, виставка спецтехніки рятувальників, саперів, поліції та лікарів.

А головне – ми разом збираємо кошти на купівлю дуже необхідного апарату для проведення складних нейрохірургічних операцій на головному мозку немовлят. Його дуже чекають у Рівненській обласній дитячій лікарні. Ціна питання – 250 тисяч гривень.

Долучайтесь до збору коштів – картка «Скарбниці Надії» у ПриватБанку № 5169 3305 1506 8762 ( На ім’я Мар`яни Реви – картка прив’язана до рахунку благодійного фонду)

Ваша email-адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

*