Благодійний фонд Скарбниця Надії

25 вересня світ відзначав День мрії.
Начебто він вже й пройшов, однак тут (на 15 жовтня) неочікувано наблизився День народження нашої Мар’яна Рева .
І от хто про що мріє, і на День народження також, а наша Мар’яна мріє про дві каталки в хірургічний центр РОДЛ та Дядьковицьку лікарню і шезлонг для миття важко хворих пацієнтів-підлітків в паліативному відділенні будинку дитини, “бо вони давно просять, а грошей нема…”.
Благодійний фонд “Скарбниця Надії” просить всіх, хто читає цей допис, допомогти нам здійснити мрію нашої Мар’яни, бо мрія – це така річ, що вона здійснюється, якщо треба, бо «Просіть і буде вам дано, шукайте і знайдете, стукайте і відчинять вам; бо кожен, хто просить одержує, хто шукає знаходить, а хто стукає відчинять йому».
А ми зі свого боку обіцяємо, що якщо здійсниться мрія Мар’яни, то ми Мар’яну на цій каталці покатаємо, знімемо про це відео і викладемо на нашій сторінці!))
Чекаємо вас всіх в п`ятницю 15 жовтня з 12 до 18 години у кав`ярні Базікало, що у центрі Рівного біля ЦУМУ. Обіцяємо багато обіймів, посмішок, неймовірно смачний торт, чай-каву від власників кав`ярні та маленьку скриньку для збору пожертв на мрію. Якщо 540 людей перерахують по 100 гривень – мрію буде здійснено!

Ваша email-адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

*