Благодійний фонд Скарбниця Надії

Дякуємо всім учасникам та організаторам Pokrova half marathon 2019 від Rivne Running Club!Ви допомогли хірургам швидше і якісніше рятувати життя маленьких пацієнтів!Завдяки вам придбано відеообладнання в центральний операційний блок Рівненської обласної дитячої лікарні. Зараз хірурги можуть чітко бачити що відбувається в маленькому животику дитини під час операцій з використанням лапароскопа. Після таких втручань з операційної батькам віддають дитину з маленькою раною від проколу і вони навіть не здогадуються які ж дива творять лікарі під час операції завдяки своїм золотим рукам, знанням, досвіду та обладнанню. Дякуємо кожному благодійнику за те, що ви допомагаєте творити дива!#разомможемобільше

Posted by Мар'яна Рева on Sunday, 29 December 2019

Дякуємо всім учасникам та організаторам Pokrova half marathon 2019 від Rivne Running Club!
Ви допомогли хірургам швидше і якісніше рятувати життя маленьких пацієнтів!
Завдяки вам придбано відеообладнання в центральний операційний блок Рівненської обласної дитячої лікарні. Зараз хірурги можуть чітко бачити що відбувається в маленькому животику дитини під час операцій з використанням лапароскопа.
Після таких втручань з операційної батькам віддають дитину з маленькою раною від проколу і вони навіть не здогадуються які ж дива творять лікарі під час операції завдяки своїм золотим рукам, знанням, досвіду та обладнанню.
Дякуємо кожному благодійнику за те, що ви допомагаєте творити дива!
#разомможемобільше

Ваша email-адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

*