Благодійний фонд Скарбниця Надії

“Вчора хлопцеві зробили термінову операцію спільно з нейрохірургом з Луцька”
Так коротко інколи звучать речення в наших проханнях про термінову допомогу і за ними не видно величезної роботи лікарів та інших людей.
Насправді операція тривала аж 5 годин! 5 годин просто постояти на ногах фізично важко, а лікарі з медсестрами щосекунди приймають рішення протягом цих годин. Два нейрохірурги та анестезіолог в цей час тримають життя дитини в своїх руках та можуть покластися лише на свої знаня і досвід.
Без якісного сучасного обладнання проводити такі складні операції надзвичайно важко, а часто і неможливо.
Дуже складно описати вам ті емоції, які відчуваєш, коли отримуєш такий лист зі словами подяки від лікарів. Нейрохірург Рівненської обласної дитячої лікарні Sergiy Romanchuk написав:
“Завдяки сприянню та підтримці компанії “StarLife” , бладійному фестивалю “Місто щасливих людей” в Рівненську обласну дитячу лікарню було придбано та переданно в діатермокоагулятор фірми BOWA ARC 250, який вкрай необхідний для проведення нейрохірургічних операцій.
02.07.2019р. завдяки даному обладнанню та при допомозі Misha Lovgaбуло проведено операції пацієнтам дитячої лікарні. Одна дитина прооперована із приводу вродженої вади головного мозку із імплантацією сучасної регулюючої лікворошунтуючої системи, в іншої дитини було гнійне ураженням головного мозку внаслідок перенесеного фронтиту та гаймориту. Обидві операції пройшли успішно, без ускладнень та суттєвої крововтрати із значно зменшеною тривалістю втручання в часі, внаслідок використання діатермокоагулятора.
Слова щирої вдячності всім благодійникам, які підтримують нашу роботу. Надіємось на майбутню співпрацю та підтримку.
Також окрема подяка представникам фірми Bova за допомогу в оформлені та оперативному постачанні обладнання.”


Дякуємо лікарям за добрі слова!
Сил вам та наснаги у вашій неймовірній роботі.
А ми будемо намагатись і надалі забезпечувати лікарню нацнеобхіднішим обладнанням, яке допоможе вам рятувати сотні маленьких пацієнтів.

Ваша email-адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

*