Благодійний фонд Скарбниця Надії

Нарешті в Рівненську обласну дитячу лікарню доставлено веносканер з США!

Кошти на цей прилад рівняни збирали на Фестиваль “Всі разом за сім’ю”12 травня. Спільними зусиллями було зібрано 55 тисяч гривень на покупку приладу, який шукає вени для пацієнтів відділення онкогематології. Про такий веносканер нас давно просили не тільки мами пацієнтів, а й самі діти. Якось одна дівчинка запитала мене чи можна було б придумати таке УЗД щоб показувало вени, але не в поліклініці, а тут в палаті. Я тоді сказала дитині, що не знаю чи таке можливо, але ось це диво вже в палаті у дітей!!!!
Отож, дивіться на фото і радійте разом з дітками!

Сканер показує і тоненькі вени, і більш товсті. На екрані приладу добре видно де знаходиться вена. Прилад має підставку, тому маніпуляцію може проводити одна медсестра. Іншій медсестрі не потрібно тримати сканер в руках. Якість зображення на екрані дуже чітка.

Безмежно дякуємо всім організаторам свята та жертводавцям! Ви подарували онкохворим діткам прилад, завдяки якому вони не будуть терпіти кілька болісних проколів на маленьких ручках і ніжках.

#vsirazom #всіразомзасімю #рівнезасімю

Дякуємо!!!!!
Олександр ТретякЮрій ДюгЮрій ПоліщукОлександр КорнійчукАндрій БурачикРоман ШустикОлександр БезощукТетяна ВоронцоваЛюбов РоманюкІванна БояківськаЛіана ДиновськаІванна СмачилоОксана КравецьВіталій БойкоОлександр ГребенюкОлена БобровськаТарас Блащук (Taras Blashchuk)Оксана СальчукЛюдмила Пшебільська, Владика Рівненський та Острозький Ілларіон, Поклик, Рівненська міська рада та її виконавчий комітет, Управління Культури і туризму Всі разом, Рух Реформації,  Рівненська обласна рада християнських церков,  Телеканал “Рівне 1”, UA: Рівне,  Патрульна поліція Рівненської області, БейбіДок, Рівненська обласна дитяча лікарня,Головне територіальне управління юстиції у Рівненській області
Радіо Лютер – бо по-іншому бути не може, Радіо Трек, Рівненські новини, ЧаРівне.info (www.charivne.info)

Ваша email-адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

*