![](https://skarbnitsya.org/wp-content/uploads/2016/04/12.jpg)
Оголошена в лютому донорська акція в підтримку онкохворих дітей триває і досі. Так, в березні долучились до неї та поділились найціннішим, рятувальники Рівнещини та студенти НУВГП.
Ми щиро вдячні за вашу допомогу онкохворим діткам! Та сподіваємось, що такий гарний приклад надихне ще багатьох людей і донорство стане невд’ємною частиною та стилем життя!
Оля Шатілова (волонтер відповідальний за “Банк донорів крові”) 096 55 27 158