Благодійний фонд Скарбниця Надії

«Минають дні, минають ночі,
Минає літо, шелестить
Пожовкле листя, гаснуть очі,
Заснули думи, серце спить,
І все заснуло, і не знаю,
Чи я живу, чи доживаю,
Чи так по світу волочусь,
Бо вже не плачу й не сміюсь…»
Ці рядки Т. Г Шевченка дуже влучно могли б охарактеризувати стан людей, які потребують паліативної допомоги у нашій країні.
Паліативна допомога – це комплексний підхід, мета якого – забезпечити максимально можливу якість життя паліативних хворих і членів їхніх сімей.
Щороку понад півтора мільйони людей потребують паліативної допомоги. Їм потрібне полегшення болю, психологічна підтримка, спеціальне харчування, а часто і правозахисна допомога.
Щоб розповісти жителям міста Рівне про проблеми цих людей, БО «Мережа 100 відсотків життя Рівне» та Благодійний Фонд “Скарбниця Надії” сьогодні провели акцію, присвячену Всесвітньому дню хоспісів та паліативної допомоги!
Нас підтримали також наші друзі: Лікарняні Клоуни “Червоні Носи” м. Рівне та БО “Серце дітям України”
Тим, хто завітав на акцію, ми розповіли про паліативну допомогу, про те, як пацієнти, які страждають від болю, потребують знеболення, а також, як їм отримати ліки, гарантовані державою, зокрема увага була приділена позитивним змінам в отриманні допомоги, які принесла людям з паліативними діагнозами медична реформа.
Також десятки людей отримали на акції консультації правозахисника.
На акції також був присутній лікар паліативного відділення Дядьковицької лікарні Михайло Цехош і розповів про філософію паліативної медицини. І особливо приємно було побачити Багданчика Сверіпу та його батьків. У хлопчика важка форма СМА, але родина не покладаючи рук бореться за достойне життя свого синочка.
Ну і куди ж без гарних фото?🙂 Ми також провели фотосесію «Капелюха на вуха» і тепер в мережі з’являться десятки, а може і сотні фото з відповідним хештегом на підтримку діток, що мають паліативні хвороби.
Дякуємо за шапочки нашим друзям Клубок добра. Рівне !
Ми думаємо, що «Батько Тарас» залюбки підтримав би із задоволенням цей хештег, тому надягли капелюха на фото і йому 😀

Ваша email-адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

*