Благодійний фонд Скарбниця Надії

Ви знаєте, що в Рівненській області живе 62 людини з пересадженими органами? В основному це пацієнти з трансплантованими нирками. І кожна така людина кожний місяць або квартал повинна їздити до Києва, щоб здавати дороговартісні аналізи по результатам яких лікарі коригують дози життєво необхідних ліків. Це час і гроші на аналіз та дорогу, це карантинні обмеження та нерви.
Татьяна Якубец , мама хлопця з трансплантованою ниркою зробила все можливе для того, щоб такі аналізи пацієнти могли безкоштовно здавати на базі Рівненської обласної клінічної лікарні. Для цього необхідно докупити обладнання в лабораторію лікарні і придбати необхідні реагенти на весь 2022 рік. Тетяна домовилась про співпрацю з благодійниками та адміністрацією лікарні, узгоджувала всі деталі.
Сьогодні на рахунок Благодійний Фонд “Скарбниця Надії” надійшло 450 тисяч гривень від рівненської фірми Zagrava Games . Дякуємо за довіру!!!!
Починаємо роботу над закупівлею обладнання та реактивів, налаштуванням обладнання, навчанням медперсоналу і сподіваємося, що вже в лютому нашим пацієнтам не доведеться їздити до столиці. Тримайте за нас кулачки, щоб все пройшло швидко та гладко.

Ваша email-адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

*