Благодійний фонд Скарбниця Надії

“Саші вже давно не було в садочку” – кілька разів казала мені моя молодша донька. “Напевно Саша вже буде ходити в інший садочок” – нещодавно вирішила Юля.

Лише кілька днів тому ми з`ясували, що той хлопчик зі Здолбунова, для якого мама просить придбати слуховий апарат і цей Саша, що про нього говорить моя донька – це одна й та сама дитина.

“Саша дуже миле, спокійне і хороше дитя” – кажуть про нього наші вихователі – але майже не розмовляє і походить кілька днів, і знову хворіє. Саша, коли приходить то підходить до дітей, хоче гратись з ними. А коли йому щось треба, то підходить до нас, бере за руку і показує пальчиком що йому треба”.

Мама почала бити на сполох ще два роки тому, коли побачила, що син майже не розмовляє. Вона їздила з Сашком до різних спеціалістів, хлопчик проходив реабілітацію в спеціалізованих закладах, навіть були на консультації в генетиків в Харкові. Ніхто не порадив мамі банально перевірити слух дитини, аж поки вона сама не запідозрила, що дитина погано чує. Консультація сурдолога просто вразила родину – третя ступінь втрати слуху! Батьки ще досі не можуть повірити, що це правда і їх синові вже призначають інвалідність по втраті слуху. Саші треба якісні, дороговартісні слухові апарати. Йому треба за рік до школи встигнути адаптуватись, навчитись повноцінно розмовляти.
Один апарат вартістю 37700 гривень батьки вже оплатили і вже мають борги. Якщо ми допоможемо протягом місяця оплатити другий апарат, то на нього буде знижка 10%.
Отож, просимо вас зібрати суму 33900 гривень.

Коордянатор Мар`яна Рева (098) 45 26 916.

КАРТА ПРИВАТБАНК
№ 5169 3305 1506 8762 призначення платежу – добровільна пожертва на проект “Почути все”
(корпоративна карта Благодійний Фонд “Скарбниця Надії”, але за банківськими правилами вона повинна бути емітована на фіз. особу – голову правління фонду, Реву Мар’яну Володимирівну

КБ “Приватбанк”
ЄДРПОУ 37685693
БФ “Скарбниця Надії”
IBAN UA543333910000026007054713460
Призначення платежу – добровільна пожертва на проект “Почути все”

Ваша email-адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

*